Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Trainwreck, Painkiller, Purple Kush, Blue Dream, Amnesia, AK 47, White Widow, Green Crack, Remedy, Blueberry


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Blue Dream okazały się regularnymi konopiami, jedna męska już wycięta.

Niektóre z nich zostały połamane i powycinałem nierokujące dolne pędy.

Ten maluch to AK47

Poukładałem je stopniowo i lampy wiszą skośnie. Te wysokie to przeważnie genetyka sativy. Lampy ustawione na 250W do końca miesiąca. Czas świecenia skrócony o 30 minut.

large_ak47.jpglarge.supercropping.jpglarge.konopie.jpglarge.1394218350_konopie2.jpglarge.1147527003_konopiabluedreammska.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Troszkę się powyciągały, ale będzie dobrze. Z własnego doświadczenia wiem że konopie nie lubią też mega intenstywnego swiatła szczególnie od lamp hps czasem lepiej rosły rośliny w rogu gdzie bylo mniej instesywne swiało odbite przez folie refreksyjną. W pierwszych tygodniach na sadzonki fajnie sprawdzają sie lampy LED a i pozniej nie stosuje odbłysników nie ma takiej fali ciepła która niszczy liście jak i swiatło bardziej się rozprasza ale to sprawdza się u mnie w groowroomie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wyciąga się głównie genetyka sativy, sporo łamań doszło i kolejne wycinki u dołu.

 

Widać że ten bank nasion także skupuje od różnych brederów nasiona, np. CBD Remedy rosną prawie identycznie, a AK47 w huj różnie 🙂 Jeden ten najmniejszy a najbardziej kwitnący to AK47 i jedna z tych dużych to też AK47... 

 

large.konopie.jpglarge.646626549_konopie3.jpglarge.643512739_konopie2.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+