Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 2x600W | Trainwreck, Painkiller, Purple Kush, Blue Dream, Amnesia, AK 47, White Widow, Green Crack, Remedy, Blueberry


Recommended Posts

Cały czas według schematu uprawy, wczoraj dostały pierwszy raz F1 Extreme Booster. Kontroluje pH ale ec już olewam choć mam ec metr. Wszystko okaże się na wadze 🙂 HomeBoxy używam od lat, obecnie ambientów mam Q80, Q100, R240 i Q300, wcześniejsze modele miały mankamenty, w ambiencie zrobiłem tylko małą dziurę ale to moja wina, poleciał mi skalpel 😄 i złamałem jeden "zaczep" sufitowej rurki, ten plastikowy, też raczej moja wina. 

 

 

Ta kratka pod żarówką to spreader, służy do rozpraszania promieniowania, można niżej trzymać lampy bez obawy o poparzenie.

Czy warto ? Sam nie wiem czy jest wielka różnica.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

28 listopad - ścięcie 

Krzaki rosły przeróżnie, wynik to ponad 600g mniej więcej 0,5g/w czyli średnio... Ale patrząc na to że oświetlenie leciało w trybie eko i prawie nie opiekowałem się namiotem to wynik jest spoko 🙂 

Na więcej zdjęć w lepszej jakości niestety zabrakło czasu. 

large.1086548706_topbadkwiatmarihuana.JPGlarge.198680777_konopie28listopad.JPGlarge.586883548_28listopadkonopie.JPGlarge.1306562803_suszkonopi.JPGlarge.1358846657_suszmarihuana.JPG

 

Dzięki za oglądanie i komentarze 🙂 

  • Like 2
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+