Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

BigEduardo

Completed growlog
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by BigEduardo

 1. Roślinka wysuszona w słoikach , suchego wyszło 35g, smak i zapach cytrusowy momentami pachnie jak żelki . Dziękuje za rady i do zobaczenia na wiosne ,juz z jakąś pełnosezonówką .Elo 420
 2. Dzień 63 Warunki bez zmian,jedynie w nocy wilgotność potrafi do 60% skoczyć , 75-7 dnia planuje ścinke,trichomy juz mleczne i pojedyńcze bursztyny,dostaje już tylko wode od wczoraj ,i oby do końca z fartem.
 3. Nie jest źle i tak ,od początku prawie bezproblemowo, i oby tak do końca, dlatego raczej na spokojnie miesiąc i jej starczy żeby pare trichomów było bursztynowych ,bo mlecznych juz ma kilka i powoli reszta sie zmienia.Bedzie około 80-85 jej życia jak bede wycinał.Mniej więcej automaty w tyle dochodzą.
 4. 56/28 Temp.26-27C wilgotność: 35-42% w weekend dostała ostatni oprysk z canna cure,dzisiaj podlana top maxem,bio bloom i alg-a-mic , myśle że za tydzień-2 ostatnie podlanie nawozami i za miesiąc około ścinka .
 5. 49/21 Temp.26-27C wilgotność: 40-48% Roślinka powoli puchnie, zaczyna budować też dolne piętra,dostała oprysk z canna cure zapobiegawczo,podlewana cały czas tak samo i stabilnie do przodu.
 6. kurde widze cieżko odpowiedzieć , niby sie drastycznie nic nie pogarsza ,jedynie 1-2 liście nie takie reszta myśle że w dobrym stanie , nawozy co 2 podlanie raczej mają co trzeba.
 7. Dzięki za rade, w sumie jest właśnie jak piszesz,ale podobno w Top Maxie który daje jest magnez,chyba że tylko napisali tak a są tam śladowe ilości ,bo nigdzie nie ma ile dokładnie tam jest.I w sumie jest też deficyt azotu bo czerwone łodygi,ale nie wiem czy w fazie kwitnienia go dodawać bo podobno hamuje.
 8. Mały up 43/14-16. Roślinka powoli puchnie , na liściach pojawiły się jakieś dziwne plamki. poza tym bez problemu .
 9. Wszystko ładnie zielono,niech sobie spokojnie rośnie,dopiero zaczyna to ładnie napuchnie
 10. co 2 podlanie po 5ml Top Max i Bio bloom ,i co 2 tyg do tego alg-a-mic i praktycznie aktualnie to tyle ,reszta odstawiona już
 11. Amnesia XXL AUTO Nawozy - Bio Bizz TRYPACK,alg-a-mic,root juice,canna cure, ashai sl. Ziemia - BioBizz Light Mix Lampa CFL 125W DUAL Donica- 24x24 Box 0,4 x 0,4 x 1,2m Wentylacja wentylator kanałowy i filtr węglowy + mieszający nad lampa Fotoperiod 18/6 Panna ma około miesiąca i od 2 tyg na flo, jakieś rady sugestie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+