Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Amnesia XXL / 125W CFL 40x40


Recommended Posts

Amnesia XXL AUTO 

Nawozy - Bio Bizz TRYPACK,alg-a-mic,root juice,canna cure, ashai sl.

Ziemia - BioBizz Light Mix

Lampa CFL 125W DUAL 

Donica- 24x24

Box 0,4 x 0,4 x 1,2m

Wentylacja wentylator kanałowy i filtr węglowy + mieszający nad lampa 

Fotoperiod 18/6

Panna ma około miesiąca i od 2 tyg na flo, jakieś rady sugestie ? 

20191108_125646.jpg

20191108_125649.jpg

20191108_125655.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 10.11.2019 o 07:36, zgREDex napisał:

Bardzo ładnie idzie..zobacz co sie dzieje pod lisciami..jakies żółte liscie,kompletnie niedoświetlone, nierozwinięte dobrze to tnij.Niech moc idzie prosto w szczyty.

Obczaj u mnie ..ok.50dnia ma.

Wszystko ładnie zielono,niech sobie spokojnie rośnie,dopiero zaczyna to ładnie napuchnie

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, maurycy napisał:

Te plamki to może być reakcja alergiczna na bio bizza miałem podobne zjawisko jakieś takie plamki właśnie bez przyczyny u mnie były nie szkodliwe

 A u mnie tak właśnie się pojawiał pomału niedobór magnezu co za tym jeszcze szło fosfor i potas... teraz w tej miałem to samo ale trzeba wyciągać wnioski 👍 z moim obserwacji wynika  ze koniec veg początek flo to najbardziej intensywna praca rośliny zaczyna budować kwiaty a  do tego potrzeba jedzenia  🤷🏼‍♂️  Zobacz końcówki liści masz już pomału pousychane i żółtawe to napewno nie jest przenawożenie . Zobacz czy na brzegach liści nie robi ci się ciemno zielony kolor wpadający w fiolet 💡 lepiej posprawdzać wszytko albo działać albo obserwować jak się rozwinie sytuacja🤓

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+