Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Cfl 150w (Auto Amnesia Haze)( Auto Critical+)


Recommended Posts

Days 11 Mam mały problem a to mianowicie słaby przyrost na ten dzień moje dzieci nie rosną nie wiem coś je wstrzymało lampe mam dokładnie 45cm od roślin mają świecone 24 na dobę bez przerw może słaby przyrost jest przez to przesadzenie ale to było kilka dobrych dni temu już sam nie wiem dlaczego może lampa jest za daleko roślin i może dlatego lub przez to przesadzenie były podlane nawozem biogrow firmy biobizz sami ocenncie na zdjęciach i sobie porównajcielarge.IMG_20181206_105118.jpg.84e1b66ff2d775a8e1d9bc222c734e81.jpglarge.IMG_20181206_105113.jpg.c049b8b85ea0d74d27659f69078ed9b6.jpg

Mam jeszcze gupie pytanie bo nie wiem jak ustawić ten timer analogowy dlatego świecę 24/7

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 dzień a Ty już nawozy lejesz?  I to do terry pro od canny? Według mnie to duży błąd.  I daj ta cfl niżej na 15 cm śmiało możesz zjechać no może 20....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra sprawa wygląda tak leje kraniczankę wzrost mi się zatrzymał myślę że już dawno powinno iść do góry wszystko nawozów już dawnio nie leje dałem im teraz pitku i coś mnie niepokoi dolna warstwa lisci robi się zółta coś mi tu nie gra przy jednej roślince liście aż się obwiesiły te dolne pomocy

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Lejesz im kranówę i pewnie nie regulujesz pH przez co roślina nie przyjmuje wartości odżywczych. Wg. mnie powinieneś zrobić flusha. Po flushu podlej 1 - 2 samą wodą (z wyregulowanym pH) i zobaczymy co się będzie działo, jak dalej będzie zjadało liście, to wtedy użyj bio growa ale w dawce nieprzekraczającej 0,5ml na litr wody (może nawet mniej, żeby szoku nie było dla rośliny).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+