Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

raven4554

User
 • Content Count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14

Recent Profile Visitors

460 profile views
 1. Trzech stron nie jesteś w stanie przejrzeć? Nie było nigdzie wyjaśnione, założył i ch*j. Ogólnie ten temat to jakaś parodia, tylko na tej stronie mamy sześć postów autora - jeden pod drugim - i nikt nie reaguje...
 2. BioHeaven powoduje, że dziewczyny zjadają całe papu, które im podajesz, a na koniec jeszcze wylizują talerzyk (niestety BioHeaven sam w sobie nie koksi).
 3. Zmień nick na kampan_długodystansowiec
 4. Nie zastanawiaj się tylko ścinaj i przejrzyj topy. Z pleśnią - kosz, bez pleśni - do suszenia.
 5. Z drugiej strony, niektórzy z pcta potrafią wyciągnąć 200 suchego na sezonach - i to w niecałe 100 dni ?
 6. Ciekawy artykuł, w takim razie polecam spróbować każdemu z osobna metodę z olejem z miodli indyjskiej, żeby sprawdzić, czy ma on takie działanie na Was (na szczęście niewielka ilość konsumentów jest dotknięta tym problemem). Po za tym ja przestaję spryskiwać rośliny tym olejem ok 4 - 3 tygodni do ścinki (teraz wg. artykułu zacznę kończyć oprysk pod koniec wega). Dzięki za informacje ?
 7. Na blogu RQS możesz znaleźć ciekawe informacje na temat tego oleju :)
 8. Ja używam oleju z miodli indyjskiej. Oprysk i podlewanie co 10 dni (działa też dobrze jako naturalny ukorzeniacz). Robali u siebie nigdy nie widziałem, nie zauważyłem też, żeby szkodził. Mógłbyś mi podesłać, gdzie czytałeś te złe opinie na temat tego oleju?
 9. Tak btw. Biobizz liczy pierwszy tydzień, jak roślina ma 2 - 4 piętra (ok 15 CM), więc imo drugi tydzień życia rośliny nie jest jeszcze czasem na zalewanie. Osobiście przy lightmixie zaczynam podlewać delikatnie growe'm ok 3 tygodnia. Wcześniej używam root juice'a i bio heaven.
 10. Ja na tych zdjęciach widzę całkiem dużo bursztynów... . Raczej bym jej więcej nie karmił, tylko ścinał
 11. @mrgroot90, masz aż tak rozbierzne myśli, że piszesz post, edytujesz go, za dwie minuty piszesz kolejny post, a po kolejnej minucie jeszcze jeden?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+