Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

Lukasiek

Użytkownik
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze w sobotę było wszystko ok. A patrzcie co się stało po jednym dniu Rozumiem że to już koniec rośliny, ale ona wygląda jakby normalnie sama z siebie padła. Edit: wydaje mi się, że to z powodu braku wody. Ale i tak myślę, że niedługo ścinka, bo nie widzę już żadnych różnic w trichomach.
 2. Z jednej strony też bym tak wolał :D. Ale po tym co zaglądam to nie widzę by pojawiały się bursztyny, a po drugie te liście mnie niepokoją to wolę nic nie zepsuć pod koniec ;)
 3. Dobra. To ogarnę to jutro i posłucham się Ciebie 90 dzień Trichomy wydają się ciągle takie same, ale pojawił się pewien problem. Na niektórych topach liście zaczęły żółknieć i brązowieć. Zdjęcia poniżej. Jaka może być tego przyczyna ? Chyba, że to już oznaka że pora ścinki
 4. To ile ona czasu jeszcze będzie rosnąć ? :D. Ktoś może po wielkości rośliny napisać ile tak na oko może z niej wyjść?
 5. Całość się prezentuje tak :
 6. 85 dzień :p Dużych zmian nie widać. Ale może to już kwestia ostatnich dni :p
 7. Siema. Tu link do mojego GL: https://trawka.org/topic/36969-2x32w-auto-ak-female-seeds-pc-growbox/ I mam pytanie. Ile zostało jej jeszcze do ścinki? Oraz od jakich czynników teraz zależy zmiana koloru trichomów? Od ilości światła czy też nawozu?
 8. Tak, wiem :p Ale już ktoś mi odpowiedział na tym forum i wytłumaczył. To co producenci pokazują czyli plon itd. To najczęściej jest w warunkach- namiot 1,2m x 1,2m i HPS 600W
 9. Oczywiście że jeszcze będę trzymał, ale mam parę pytań :D Do końca mogę lać już nawóz Plagron Alga Bloom? Czy potem zrobić też flushing? I co daje teraz ten nawóz? Przyspiesza zmianę koloru trichomów czy jeszcze puchnięcie topów? ;) I w jakim okresie czasu trichomy mogą zmienić kolor? Sprawdzać codziennie czy to po prostu kwestia około tygodnia lub więcej ? :)
 10. Dzień 70 Ktoś może po zdjęciach napisać tak w okolicy ile jej jeszcze brakuje do ścięcia?
 11. 64 dzień Mam pewien problem. Na ostatnim zdjęciu go pokazuję. Z tyłu rośliny oraz tylko po prawej stronie pojawiły się żółte liście. A z tyłu to nawet znalazłem kilka suchych. Czym to może być spowodowane ? I dlaczego tylko jedna strona ?
 12. Plagron alga Bloom. Dużo tego nie daje. Ale hmm może to dlatego że za mało podlewam bo czasem ziemia jest aż sucha. Chociaz podlewam co 3-4dni ale temperatura chyba robi swoje i szybko odparowuje :). Ale ziemia na wierzchu jest sucha a w podstawce jeszcze jej jest.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+