Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
e-green-garden.pl goldseeds.pl dutch-passion.com

Recommended Posts

10 godzin temu, Pasjonista napisał:

Nie wiem bo tak nie miałem nigdy bo sie bałem że za gorące powietrze będzie przechodzić przez wentylator.

Wiesz co poszukałem specyfikacje mojego wentylatora i podają tam ze powietrze może być od -25 do +50 wiec zmierzyłem powietrze na końcu rury wylotowej i było 34 stopnie być może przez wentylator troszkę większe przebiega, ale nie +50 wiec powinno być wszystko ok.

https://www.spirototaal.nl/kunststof-buisventilator-bk150-460m3-h.html

Posted (edited)

Dzień 32 od zasadzenia, 12 dzień kwitnienia Fotoperiot 12/12
Temp. Dzień : 23-27 stopni wilgoć 50-60%
Temp. Noc : 20-23 stopnie wilgoć 60-70%
Nawóz :  pH Perfect Connoisseur  A&B Blom 
Podlewane : co 2-3 dni 1L raz woda raz nawóz pełna dawka

Największa roślina ma 70cm, średnio normalnie na dzień dzisiejszy maja 60cm, są dwie małe, które maja 30cm i są zaraz przy wlocie powietrz i nawilżaczu, którego dziś wyciągnąłem na zewnątrz namiotu i chyba ogolenie nie będę go już odpalał, bo zauważyłem ze utrzymuje się wilgoć bez niego również na poziomie 50-60%

06 28-May 20.04.jpg

28-May 20.03.jpg

Edited by luckow5418

pozostało mi 0,23MB miejsca, aby dodać zdjecia co musze teraz zrobić

usunąć stare czy da radę jakoś zwiększyć miejsce?

Elegancko , idzie jak po maśle , nawozy mają jebnięcie i hpsy też. Pięknie sie zapełnia , wypuściły już włochy. Zdjęcia do grafik dajesz i później do postów

Dzień 43 od zasadzenia, 23 dzień kwitnienia Fotoperiot 12/12
Temp. Dzień : 25-27 stopni wilgoć 50-60%
Temp. Noc : 19-23 stopnie wilgoć 70-80%
Podlewane : poniedziałki z nawozem i czwartki sama woda 1L do 1,2L

Wszystko jest chyba ok tylko są juz strasznie wysokie i codziennie rosną dziś najwyzsza roslina ma 140cm wiecie jakie wysokie powinny być?

08-Jun 01.05.jpg

Jeżeli to 23 dzień kwitnienia to już powinny sie zatrzymac. Więcej zdjęć bo jest co oglądać. Dobrze idzie. Teraz już z górki jeszcze troche ponad miesiąc i niemożliwe stanie sie możliwe Pozdro

Dzień 48 od zasadzenia, 28 dzień kwitnienia Fotoperiot 12/12
Temp. Dzień : 25-27 stopni wilgoć 50-60%
Temp. Noc : 19-22 stopnie wilgoć 70-80%
Podlewane : poniedziałki z nawozem i czwartki sama woda 1L do 1,2L

Cześć nie było mnie w domu dlatego dopiero teraz więcej zdjęć 

Problem jest rosną dalej :(

05 13-Jun 18.18.jpg

07 13-Jun 18.18.jpg

03 13-Jun 18.18.jpg

10 13-Jun 18.21.jpg

13-Jun 18.18.jpg

13-Jun 18.21.jpg

13-Jun 18.24.jpg

13-Jun 18.25.jpg

14 13-Jun 18.25.jpg

Idą jak wściekłe szczyty już mają za gorąco liście się wywijają przy tych blisko lamp :( porób jakiś haczyki z linkami pozaczepiaj za łodygi i naginaj te szczyty w dół zawsze zyskasz kilka cm co jakiś czas znów naciągnij Ostatecznie łamanko zostaje w miejscu łamania jak do tego dojdzie pościskaj łodygę palcami póżniej poskręcaj delikatnie w prawo i w lewo unikniesz pęknięcia no i przed podlaniem :)

Piękne zdrowe Planty aby do mety

Elegancko ,ale jakieś wingsy poprawiłyby rozprowadzanie światła . Na następny grow możesz pomyśleć.

Witam będę myślałem na spokojnie z tymi haczykami żeby je ściągnąć niżej na dzień dzisiejszy podniosłem maksymalnie lampy do góry i poprzestawiałem najwyższe rosliny dalej od światła, bo już się paliły liście 
Zrobiłem jeszcze kilka zdjęć, bo dziś podczas podlewania w sumie zauważyłem kilka rzeczy :
- kilka roślin ma nowe listki takie ewidentnie żółte widać na foto
- w wielu roślinach stoi woda w podstawce tak jak by nie piły tej wody (dziś już podlałem tylko te, które miały sucho w podstawce)
- jak widać na zdjęciach wydaje mi się ze jest mało ziemi w donicach teraz jest pytanie czy ja mogę dosypać tej samej świeżej ziemi?

08 14-Jun 22.36.jpg

10 14-Jun 22.36.jpg

12 14-Jun 22.36.jpg

14 14-Jun 22.36.jpg

14-Jun 22.35.jpg

14-Jun 22.36.jpg

16 14-Jun 22.36.jpg

18 14-Jun 22.36.jpg

Można dosypać jeśli chcesz :) Nie wiem czy dobrze widzę w tym świetle, ale to wygląda na def siarki

Nie pozwalaj by po podlaniu woda stała w podstawkach , musisz ją wylewać !!! Te żólte listki to moim zdaniem są raczej na najniższych partiach roślin bo tam bardzo mało światła dociera . ( sam oceń czy sie myle) Ogólnie to fajny busz pozdro

O 15.06.2018 o 01:16, Pasjonista napisał:

Nie pozwalaj by po podlaniu woda stała w podstawkach , musisz ją wylewać !!!

dlaczego ? ja mam tace i wlewam w tace dużo, woda stoi tak parę dni, następne podlanie dopiero aż po roślinach będzie widać że zaczynają "klapnąć".

luckow5418 buszu nie opanowałeś :D ja bym zrobił tak: wyciął wszelkie u dołu popcorny i małe łodygi co widać że nic z nich nie będzie, poprawi się wentylacja i auksyny pójdą w główne topy/łodygi. Następnie dużo krzaków połamał (poczytaj o łamaniu w dziale o trenowaniu), jak mi rośnie za wysoka to bez wachania łamię. 

Tak jak pisali wyżej, cool tube to tragedia, nie dość że obniża efektywność lampy to i odbłyśnik jest żałosny. W pewnym sensie to przez niego masz problem z powyciąganymi roślinami. Ja bym wyjął szkło z cool tubów i już myślał nad odbłyśnikami, nawet tymi najtańszymi za 40zł...