Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

ponoc umysł nie do ogarniecia ...:Darth_Vader:........ostatnie pół roku studiowałem predkosc swiatła ....i wielkosci we wszechswiecie i zgadzam sie z pewnymi kwestiami hahaha...

a tutaj z madziągą ...to historyyyyjjja dluga .....11 lat trzezwosci i choroba zmusila mnie do podejmowania decyzji ....których nigdy bym sie nie podjął ...

zmienia tok myslenia ....tak ze sam nie wiem jak sie nazywam czasami....

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

54 minuty temu, swiatłomierz napisał:

redukowac odrosy by swiatlo wszedzie dochodziło

NIE nie musisz, nie obcinaj!!!!

 

46 minut temu, swiatłomierz napisał:

....deszczyk z czystej wody ....i raz dziennie na noc jakas odrzywke ....na liscie ...

Prosze tylko nie mow ze spryskujesz rosliny woda! Prosisz sie o plesn!!! I odrzywka na liscie!? bedziesz mial pelen worek smieci a nie plony. PLESN, PLESN.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie dodawaj posta pod postem, tylko edytuj.

Jak bedziesz sie sluchal growerow to bedziesz mial swoj produkt :D. Podczas Flo musi byc niska wilgoc wiec niczym nie pryskaj. No chyba ze jest to cos przeciwko plesni (ale to musi byc z grow shopu a nie z supermarketu i w dodatku pryska sie tylko raz na 2 tyg)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

oczywiscie ...ze bede słuchał ......tylko w miare rozsadku finansowym ... jestem tu po to aby ...jesli czas mi pozwoli ...nauczyc sie sztuki holdowli a w przyszlosci od ilosci zależnie robic ekstrakt na nowotwór... wiem plany dalekosiezne bo tu czas odgrywa wazna role a ja go nie mam....wiec jakos tak ostatnio robie 15 zeczy naraz a roslinki to bym zaglaskal....wiec to bedzie dla mnie na prawde wielka sztuka ...i okres wielkiej cierpliwosci.......az sie boje hehe

 

 

Prosze o nie zamieszczanie posta pod postem. Z dolu jest opcja edytuj, wiec w razie co zawsze mozna cos dodac.

Pozdrawiam Chory Krolik

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+