Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

 

asiona:               nie wiadomego pochodzenia/shot adrenaline/AK47
Oświetlenie:        clf 250 wzrost kwitnienie/
Fotoperiod:        12/12
Box:                      50/50/120
Podłoże:              STERLUX
Donice:               15/15/15
Nawozy:              witaminy i aminokwasy SUPERVIT/
Wentylacja:         wiatrak mieszajacy załaczany kilka razy w ciagu dnia/filtr i wiatrak wyciagajacy zakupiny w sklepie....
Dodatkowe info:    uprawa spontaniczna z niewiadomo jakiej odmiany...posadzone na parapecie bez konkretnej wiedzy ....oprócz takiej ze na logike ...powinno to wyrosnac  bez wiekszych staran...(((hihi tak zawsze rosły kwiatki u mamy hehe) .... 
A tu prosze im wiecej wiem tym jestem głupszy......wiec prosze o pilotowanie .....by cos z tego bylo..
tak to wyglada na dzien dzisiejszy......
czy powinienem je sciac ....???okolo 4 sierpnia posadzone

 

Witam...prosze o pomoc ...bom nie wiem co czynie :):)

cos dostałem cos posadziłem ....iiii  na parapecie sobie rosło.....z dnia na dzień pokazywało z ziemi piekne listki ...

Ciekawosc mojej osobowosci .....nakazała cierpiliwie sie przygladac ....i zobaczyc co z tego wyrosnie.

Opiekowałem sie slicznotkami trzema .....zobaczcie sami....

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

nastepnie....podzwonilem ...poczytałem ....i im kawalerke  zbudowałem...

jakies lampy jakis  wiatrak z przerwanym ...obwodem ....i(włacznikiem oswietleniowym potenciomwtrycznym..)by

ksiezniczki cieplo mialy i czasem wiatrem sie spryskały ....i tak sobie dorastały

 

 

20171104_114719.jpg

 

momecik kolego zaraz przyda sie kazda podpowiedz .....daj mi szanse :):) bo jestem tu nowy i jeszcze sie gubie ....zaraz zobaczymy co z tego wyjdzie..

Edytowane przez swiatłomierz
poczatki sa trudne
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

faktycznie przeciez zyjemy w kraju ....absurdów...wiec posłucham cie kolego bo jeszcze na mój stan zdrowia wizyta kominiarzy mi nie jest potrzebna ....choc przyznam mam chec .....odwalic jakis nr ...bo czuje bezsilnosc wobec opieki służby zdrowia...

ale zobaczmy co nam wyjdzie :):)

 

Edytowane przez swiatłomierz
niepotrzebne informacje
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pierwszy raz cos takiego widze. Mimo to fajnie zobaczyc cos innego :D !

 

W regulaminie masz taki wzorzez, ktory pomoze wszystkim w rozpoznaniu ewentualnych problemomw u Ciebie

Nasiona: 
Oświetlenie: 
Fotoperiod:
Box: 
Podłoże: 
Donice:
Nawozy: 
Wentylacja: 
Dodatkowe info: 
2 zdj od dolu, czym spryskales rosline?
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

I tak Panny w kwiecie wieku .....kiedy nowy domek dostały od razu w góre piac sie chcialy.

a wlasciciel nadgorliwy .....zeby panny blaskiem bily ...nozyczkami brzydkie liscie poobcinal .....potem modlił sie.... ze trzy dni .....by roslinkom krzywda sie nie stala i serduszko dalej radowała....

do towazystwa dokupiłem ...5 ziarenek i uzupelnilem wolne miejsce

20171108_143321.jpg

20171112_142241.jpg

20171113_140944.jpg

 

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+