Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

prosze wybaczyc pospiech....i na pewno nie jednego zdziwi ....jak i mnie dziwi ze sobie swietnie radzi mimo iz caly projekt z gory  był fiaskiem przewidziany....

NIE MAM POJECIA O UPRAWIE ALE OD CZEGOS TRZEBA ZACZAC..

tym bardziej ze sytuacja zmusza a czas goni ....wiec prosze o wyrozumiałosc ....i chwile cierpliwosci .....zanim opisze jaki sprzet u mnie zawitał ...

Aby nie tracic cennego czasu waszego przedstawiam stan dzisiejszy....z kilku fotek ...

 

 

 

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

oto sciezka odmiany....i tu prosze o pomoce jak to moze byc i jak z nia postepowac ...

Uważam Ze na to.....jak bardzo one sie starały przezyc ....nalezy im sie trosze waszej wiedzy by koncówke zycia miały jak w raju ....a ja obiecuje poprawe w uprawach ...i chcialbym mocno delektowac sie swoimi produktami ....które lecza a nie szkadza...

20171108_143321.jpg

20171112_142241.jpg

 

 

 

O 21.11.2017 o 20:17, MrSmokeWeed napisał:

Jak ją tam dalej będziesz trzymał to może na lolka z tego będzie :big-joint::D Pierwsze wiedza,pozniej sprzet a na końcu ziarenko. btw. który dzień ? masz w planach box ?

:):)sppokojnie ...damy rade ...no własnie jak zauwazyłes u minie jest troche odwrotnie ....ale cala w tym frajda ...a zdobywanie wiedzy w trakcie jest najciekawsze...

 

Edytowane przez swiatłomierz
brak fotorelacji
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

hehe fajnie, z ziarenka powstaje pasja :) 

Teraz kilka rad:

- nigdy nie obcinaj liści, źle zrobiłeś że je poobcinałeś

- uzupełnij dane które podał Ci @joka.menas parę postów wyżej, najlepiej edytuj w pierwszym poście, lub po prostu napisz a ja później poprawię.

- ta lampa co masz świeci strasznie na biało, wygląda że jest na fazę wegetacji a nie kwitnienia, na kwitnienie potrzebujesz lampy o ciepłej barwie.

- mieszający da po środku namiotu

- widzę że masz sadzonki, pamiętaj że gleba to podstawa, jest najważniejsza więc nie kupuj jej z supermarketu tylko z growshopu

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam....hmmmm....spróbuję te dane skompletowac,,,, i podac....choc bardzo ciężko tu sie poruszac  ....rozumiem ze tak sie z roslinami nie obchodzi....to chyba moja niecierpliwosc...uuuuuu  ..to bedzie dokładny trener :):)

dane

  •  

Pierwszy raz cos takiego widze. Mimo to fajnie zobaczyc cos innego :D !

 

 

Nasiona:               nie wiadomego pochodzenia
Oświetlenie:        clh 250 wzrost kwitnienie
Fotoperiod:        12/12
Box:                      50/50/140
Podłoże:              sprawdze
Donice:                sprawdze
Nawozy:               boost próbki /sprawdze
Wentylacja:         wiatrak mieszajacy załaczany kilka razy w ciagu dnia/filtr i wiatrak wyciagajacy zakupiny w sklepie....
Dodatkowe info:    uprawa spontaniczna z niewiadomo jakiej odmiany...posadzone na parapecie bez konkretnej wiedzy ....oprócz takiej ze na logike ...powinno to wyrosnac  bez wiekszych staran...(((hihi tak zawsze rosły kwiatki u mamy hehe) .... 
A tu prosze im wiecej wiem tym jestem głupszy......wiec prosze o pilotowanie .....by cos z tego bylo..
tak to wyglada na dzien dzisiejszy......
czy powinienem je sciac ....???okolo 4 sierpnia posadzone
 

 

 

20171122_125342.jpg

 

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nabralem wiary w te rosliny z dnia na dzien coraz piekniejsze....co do lisci ....jestem zmuszony ..redukowac odrosy by swiatlo wszedzie dochodziło....wiem ze to tez wydluzea wszystkie procesy ....

nie licze na to ze zakwitnie to pieknie ,,,,ale teraz troszke zmieniam zdanie iiiii tylko pod waszym okiem .....bo ja to zaraz ...narozrabiam ....jak na swój twórczy umysł hehe...i przedobrze z cz jakas odrzywka...i padną ...

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 minut temu, swiatłomierz napisał:

:):) staram sie poczuc jak roslina i raz bym chciał ....sloneczko bez wiatru ....raz z wiatrem ....deszczyk z czystej wody ....i raz dziennie na noc jakas odrzywke ....na liscie ...i tym tokiem myslenia wyrosło cos takiego ....jesli miałbym calodobowo zastosotac wiatrak to wydaje mi sie ze powinien miec mniejsze obroty ....i chyba bede musiał zakupic jakis regulator...albo moze w któryś otwór w growboksie wstawic zasysajacy swieze powietrze....

???

Rzuć okiem jak to u mnie wygląda. Całkiem nieschludnie ale cyrkulacja jest dobra. Ten biały wiatrak na dole wraz z tym małym w środku chodzą przez 24h na dobę.

large.IMG_0496_-_Copy.JPG.2c179d38493ec82c0e41c79a43ef890c.JPGlarge.59e253c05e9a6_IMG_0416-Copy.JPG.38d9ab7777fe4836db605c144e76d130.JPG

 

PS. Swoją drogą.. próbuje nadgonić Twój tok myślenia. Nie objadasz się grzybkami lub papierkami za często ? :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+