Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

O 4.12.2017 o 22:34, Pasjonista napisał:

Dobrze ze duzo nie kosztował najwyzej dasz komus pod choinkę pozdro

:)widze ze kolega podobnie mysli....szczescie bedzie miał ten który dostanie całosc jak mi uprawa nie wyjdzie:)

widze ze ja to nie moge sobie poradzic z tym zeby roslinek nie dotykać....zawsze cos bym im poprawił .....ma ktos sposób jak sobie z tym poradzic??przecież one jak mnie widzą ....to od razu udają...ze z nimi wszystko w porządku :) ale widzie ze bardzo marnieja :(

przez tą nadgorliwosc narozrabiam ....i poniszczę połamie ...i jak zwykle projekt spali na panewce...ale damy rade cos wymyslic ...by jeszcze troche z nich wyciagnac thcyny...i cyyyybdd :):)

 

panowie....cos tu jest nie tak....marnieją....czy to normalne zachowanie?

20171204_160955.jpg

przypominam ze nie wiem... co to nawet jest...co teraz??

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

6 minut temu, swiatłomierz napisał:

:)widze ze kolega podobnie mysli....szczescie bedzie miał ten który dostanie całosc jak mi uprawa nie wyjdzie:)

widze ze ja to nie moge sobie poradzic z tym zeby roslinek nie dotykać....zawsze cos bym im poprawił .....ma ktos sposób jak sobie z tym poradzic??przecież one jak mnie widzą ....to od razu udają...ze z nimi wszystko w porządku :) ale widzie ze bardzo marnieja :(

przez tą nadgorliwosc narozrabiam ....i poniszczę połamie ...i jak zwykle projekt spali na panewce...ale damy rade cos wymyslic ...by jeszcze troche z nich wyciagnac thcyny...i cyyyybdd :):)

20171204_160313.jpg

20171204_160955.jpg

Nie jestem wielkim znawca ale jak na moje strasznie popalone!

ja bym scinal zawsze cos bedzie a z niej raczej duzo nie wyciagniesz ale niech sie lepiej inni wypowiedza.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, Hektor napisał:

Nie jestem wielkim znawca ale jak na moje strasznie popalone!

ja bym scinal zawsze cos bedzie a z niej raczej duzo nie wyciagniesz ale niech sie lepiej inni wypowiedza.

:(:( szkoda zeby nie wyszły:(:(obserwując trichomy.... to wiekszosc jest jeszcze przezroczysta ,,,,,co poniektórym nacieka mocno bursztynowy płyn....ale to sa sporadyczne krople...

..tak od kilku dni leje samą wode ..wedle zalecen ...

20171204_172323.jpg

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:):)nnnnnoooo panowie :):)az tak kiepski jestem hehe....no to teraz wiem jak wygladaja popalone liscie od nawozów a nie od lampy...haha

Ale to tak..... jak byscie narwańcowi dali samochodzik :):)jedną zostawiam do przekwitniecia zobaczymy jak sie zachowa :):) .....jedną złamałem i wisi hehe tu liscie poparzone ....takiego artysty jeszcze nie poznaliscie tutaj zapewne :):)

Ale staram sie zawsze czerpac od najlepszych:):)

eehhhh  :(:(nastepne wyrosna.... bo idziemy wedle zalecen ........:(ale i sie nie dziwie...dobrze ze cokolwiek mamy...

20171205_151835(0).jpg

20171205_211400.jpg

20171205_211559.jpg

20171205_211749.jpg

20171205_211900.jpg

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale dobrze ze w koncu zdecydowales sie dac to na forum. Pokaz jak male wygladaja, podaj jakie maja warunki (tampa, wilgotnosci) dobrze jak bys wiedzial czy to sezonowe czy automaty. Plus dodaj jaki dzien maja, jak dodajesz co jakis czas zdj z dniem to latwiej pozniej sie oblicza i odnajduje sie takie info.

Co do tych najlepszych to uwierz mi ze ja sie tez ciesze zo oni tu sa, bo bez nich nadal byl bym daleko. Dzieki nim w pierwszej uprawie podskoczylem dsyc dobrze w rankingu a teraz to powolna ale jakze przyjemna nauka i proba doganiania ich peletonu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 minut temu, joka.menas napisał:

Ale dobrze ze w koncu zdecydowales sie dac to na forum. Pokaz jak male wygladaja, podaj jakie maja warunki (tampa, wilgotnosci) dobrze jak bys wiedzial czy to sezonowe czy automaty. Plus dodaj jaki dzien maja, jak dodajesz co jakis czas zdj z dniem to latwiej pozniej sie oblicza i odnajduje sie takie info.

Co do tych najlepszych to uwierz mi ze ja sie tez ciesze zo oni tu sa, bo bez nich nadal byl bym daleko. Dzieki nim w pierwszej uprawie podskoczylem dsyc dobrze w rankingu a teraz to powolna ale jakze przyjemna nauka i proba doganiania ich peletonu.

chociaż pogladowo mamy kilka zdjęć ...artystycznych jako żem przecież artysta....fotografie studiowałem w podstawówce ...pamietam godzinami w ciemni....

Wybaczcie dzis juz sie połoze ....musze pomyslec o nowym materiale do obserwacji....moze nie ma ktos za wiele ziarenek??:):) chetnie przyjme ...do analiz hehehe pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam....mam nadzieje ze teraz to wszystko o wiele wyrazniej widac... zrobilismy jedno wielkie ciecie .....i juz wiszą do góry nogami z korzeniami....

zostały same takie jak widać...wszystko do tej pory według...zaleceń...od przesadzenia minął równy tydzień na samej wodzie....

co dalej....mam nawozy jak wczesniej podawałem.....czy użyć któregoś? jakie kroki powinienem  teraz przedsięwziąć?

a jesli chodzi o dodawanie nowych fotografii...przepraszam ale musze usuwać niektóre fotki bo nie moge wstawiac nowych...20171205_212549.thumb.jpg.938d8c30c51bfb66e4d124d15b83fadc.jpg20171206_134358.jpg.247bd334601ac9c8473e9138dfab80a0.jpg20171206_134648.jpg.dea2c5f02ec88000b08682241be8176d.jpg20171206_134706.jpg.6a82e2d11c166020537a9ddd86e4b289.jpg20171206_135341.jpg.f2f96a373f60b2915791b3e336a148b8.jpg20171206_135856.jpg.97d34885a610b1799154d6a5716b18bb.jpg

20171205_212632.jpg

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jaki dzien? Tak wiem tydzien od przesadzenia ale tu chodzi o wiedze tez i dla Ciebie, zaczynajc post ze zdj na samym poczatku podaj czy to jest np. 20 dzien weg czy flo. Troche daleko od swiatla, moga sie powyciagac. Jak temperatura podskoczy gdy dasz je blizej swiatla?

Po co te sznureczki? Masz duzo miejsca nie proboj robic LST. Podlewaj woda narazie. Jakie masz nawozy?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+