Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

13 godzin temu, rooky napisał:

rano ktos bedzie doswiadczony to sie dowiesz co i jak narazie luzno i do spania elo

moasz racje ..trzeba sie dzis wczesnie położyc bo niewiele godzin wyszło w tym tygodniu:):)

Dzis kupiłem wskaznik ph...gleby ...i wilgotnosc gleby...... Jak bardzo ważne jest sprawdzanie tych wartosci ..?

Wieczorem moze uda mi sie to wszystko tutaj przedstawic ...

Wyglada na to ze podstawowe narzedzia  posiadam ...wiec tylko patrzec i czekac ....i słuchac co mistrzowie radza...

pozdrowienia:):)

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ta co kwitnie niech jeszcze zyje te male jak @joka.menas wyżej pisal . Małym szklanka wody starczy  . Teraz czekasz az przeschna czyli jak doniczka lekka bedzie lub jak listki oklapna w dół.  Podlej szklanka wody i obserwuj . Z tygodnia na tydzień podlewasz wiecej ale zawsze jak doniczka lekka lub listki lekko w dół.  Ogolnie najwazniejsze teraz dla Ciebie jest zdobywanie doświadczenia a dobry wynik to przyjdzie z czasem Pozdto

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 1.12.2017 o 19:31, Pasjonista napisał:

Ta co kwitnie niech jeszcze zyje te male jak @joka.menas wyżej pisal . Małym szklanka wody starczy  . Teraz czekasz az przeschna czyli jak doniczka lekka bedzie lub jak listki oklapna w dół.  Podlej szklanka wody i obserwuj . Z tygodnia na tydzień podlewasz wiecej ale zawsze jak doniczka lekka lub listki lekko w dół.  Ogolnie najwazniejsze teraz dla Ciebie jest zdobywanie doświadczenia a dobry wynik to przyjdzie z czasem Pozdto

:)oooo ooo budza sie maleństwa do rozwoju po przesadzeniu....

kupiłem takie urzadzenie....fajne ...i cos pokazuje :):)jak tego urzywac???i jakie parametry powinny byc??w glebie

najbardziej optymalne??

20171201_210249.jpg

20171201_211555.jpg

20171201_204232.jpg

Edytowane przez swiatłomierz
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Canna teraz, pamietaj jest to ziemia juz nawozona wiec przez ok 25 dni sama woda bez nawozow.

Co do starszych to widze ze lupe masz wiec woda i obserwoj trochomy czy zamieniaja sie w bursztynowe.

A ten sprzecior, jesli powoduje ze czujesz sie lepiej to go uzywaj ale nadal sprawdzaj wagowo czy donice sa lekkie. Jesli chodzi o konopie to pamietaj lepiej jest je przesuszyc niz przelac!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 minut temu, SmakMaroca999 napisał:

Ten miernik co go wtykasz w ziemię to nadaje się by go wetknąć sprzedawcy który go Ci sprzedał lub tej osobie co go poleciła prosto w cztery litery.No chyba że lubisz mieć gó**o w donicce to wydałeś kasę na marne.

:):) znaczy sie.... nadaje sie do.....do... niczego? i nie wskaże prawidłowo  kwasowosci ziemi???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

.......staram sie....staram sie ,,,,,uwierz mi ....siedze godzinami czytam i juz mi głowa paruje...przyznaje jestem nieprzygotowany do uprawy ...ale przy takiej opiece jaką mają moje plony to nie ma mozliwosci by roslinka nie zakwitła....:):)moc jest nie ważna....ma dac doswiadczenie duchowe :):)nastepne będą takie jakie bede chciał :):)a jak sie nie uda wtedy .....szkolenie hahaha

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 2.12.2017 o 22:41, SmakMaroca999 napisał:

Zartujesz sobie teraz??? To przekłamuje wszystkie pomiary czytalibyście to forum wcześniej nim rozpoczeliście uprawę to byscie wiedzieli bo nie raz była o tym mowa.

juz widze ze jak zwykle podszedłem od d.... strony:):)mam nadzieje jedynie ze sie nie zrażę ..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+