Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 250W | Shot Adrenaline, AK47


Recommended Posts

6 godzin temu, joka.menas napisał:

Jaki dzien? Tak wiem tydzien od przesadzenia ale tu chodzi o wiedze tez i dla Ciebie, zaczynajc post ze zdj na samym poczatku podaj czy to jest np. 20 dzien weg czy flo. Troche daleko od swiatla, moga sie powyciagac. Jak temperatura podskoczy gdy dasz je blizej swiatla?

Po co te sznureczki? Masz duzo miejsca nie proboj robic LST. Podlewaj woda narazie. Jakie masz nawozy?

hmmmm....znaczy sie ....nie uda mi sie wyciągnąc jak najwiekszych plonów...z takiego podwiązywania???

ok jutro sznureczków nie ma .....to co ja bede przy nich robił?????przecież ja musze coś robic....ale rozumiem ze to co ja sobie mysle..to ma się nijak do rzeczywistosci....cholera nie myslałem ze uprawa zdrowotna przyniesie tyle nowych doswiadczeń....tylko jak tak dalej pójdzie to olej sobie dokończę  na tamtym swiecie hehe ...ale do rzeczy....

         bo mam juz tak namieszane w bani ze nie wiem jak mam na imie ....i jaki mamy dzien ...czas sie zatrzymał ....a do mnie nic nie dociera ..strasznie zawieszony stan ...spowodowany stanem organizmu i kompletnym brakiem wiedzy co sie dzieje ze mną...ale do rzeczy hehe::::

Joka ja nie moge czytac ....:):)bo jak czytam to widzisz co sie dzieje juz zaczynam majstrowac przy nich :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

proponuję zamknać tę fotorelacje..ponieważ roslinki wiszą juz do 20171206_140438.jpg.228f9df73f49c9edc9dfa03ce94476c3.jpggóry nogami ...bo nie mam nawet miejsca do suszenia....ale spokojnie :):):)

mysle co by tu wymyślić....jak sie nie da nic wymyślić :):)

stworzę nową fotorelacje z wiedza którą  ....w miedzy czasie posiadłem  odnosnie techniki prowadzenia swojej fotorelacji...

przepraszam wszystkich za to ze musieliście patrzec na taka fotorelacje ....i cieszę sie ze nie zostałem za to skarcony...jestescie wielcy...

Zapraszam wszystkich mi tu pomocnych ludzi .....do drugiej fotorelacji z pełnymi danymi o tym co wysiane :) i z danymi które posiadam według waszych zasad....

mysle ze wam i mi lepiej bedzie sie rozmawiac gdy wszystkie techniczne sprawy beda w należytym porządku .......

możemy tak postanowić???

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chlopie ile ty chciales z tk malego namiotu wyciągnąc by zrobic oleju i do tego bez wiedzy, pisząc jakieś farmazony i tak nie biorąc rad od innych tylko robiąc po sfojemu widzę tu osobę co wiele razy zaczynala i tak kończyla @One_Love_One_Lifelub innego  @Killerontheroadna roślinach ktore ściołeś nie bylo nawet 50% mleka.Zastanów się prrzejzyj relację jakiejś uprawy i nawet się nią wzoruj masz przecież tam podane etapy co bylo lane i jak prawidlowo wyglądaly treningi, jak wisi lampa itp... i zacznij brac do siebie uwagi a nie robisz na odpierdol.Z tej ilości to kropla oleju może wyjdzie i to chemicznej mazi raczej.Albo sie bedziesz edukowal i rozwijal albo stal w miejscu musisz podiąć decyzje bo na to co teraz widać to ja na twym miejscu sobie odpuścil.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

chlopie ile ty chciales z tk malego namiotu wyciągnąc by zrobic oleju i do tego bez wiedzy, pisząc jakieś farmazony i tak nie biorąc rad od innych tylko robiąc po sfojemu widzę tu osobę co wiele razy zaczynala i tak kończyla @One_Love_One_Lifelub innego  @Killerontheroadna roślinach ktore ściołeś nie bylo nawet 50% mleka.Zastanów się prrzejzyj relację jakiejś uprawy i nawet się nią wzoruj masz przecież tam podane etapy co bylo lane i jak prawidlowo wyglądaly treningi, jak wisi lampa itp... i zacznij brac do siebie uwagi a nie robisz na odpierdol.Z tej ilości to kropla oleju może wyjdzie i to chemicznej mazi raczej.Albo sie bedziesz edukowal i rozwijal albo stal w miejscu musisz podiąć decyzje bo na to co teraz widać to ja na twym miejscu sobie odpuścil.

dobrze ujęte.....i zapewne troche prawdy ujołes w tym co napisałes...:):)masz racje ...ta uprawa  nie przypomina czegokolwiek ale jakbys wgłebił sie w temat i tak bys powiedział ze z gówna ...to chociaz obserwacja wyszła.......a co dalej sie bedzie działo....chłopie ....nie wiem :):) tak to teraz wyglada :):) poprawa jakas nastapiła??...obserwujemy dalej... tylko i sie edukujemy ...musiałem trafic na portal cholera na najwiekszych kotów w tej dziedzinie ...ale ja moge ci powiedziec jak masz kafle położyc ....albo pędzlem sciane pomalowac....ale jak zwykle ...zaczynam od d strony ...ale pozyjemy zobaczymy ....bede miał siłe to sie nauczymy bo i tak na nie wiele starcza sił ....20171210_135044.jpg.b9f7ff4b54bed0021e53d41bfbfc87b7.jpg20171210_134432.jpg.c16dbbf34d45b1ca0475096b3f8a6e51.jpg20171210_134502.jpg.940ae29ca5e5bf86882958733a1a3168.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+