Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 70W | Ice Cool, Ak 47, Blueberry


Recommended Posts

nie nie kupuj biohumusa jak nie masz, lepiej kup nawóz przeznaczony do konopi, za 10zł można kupić 100ml porządnego, wydaj więcej a będziesz miał na następne growy dobry nawóz. Skończcie już z tymi nawozami do warzyw lub pelargonii, czas iść na przód, dobre nawozy nie kosztują dużo, a przeliczając ile masz rozpuścić biohumusa w porównaniu z innymi dobrymi nawozami to biohumus wcale nie wychodzi tanio !

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam niewielkie doświadczenie i słaby punkt odniesienia bo z markowych używam od zawsze tylko canny terra vega terra flores i pk13/14  do tego gleba z marketu i woda z kranu i jeszcze nigdy ,mi sie nie zdarzyło mieć jakiekolwiek niedobory czy przenawożenia vito polecał do tego zestawu jeszcze canna flush ale ja przez ostatnie 2 tyg uprawy poprostu wale samą wodę i sakuje zajebiście 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzien 53

 

Witam! A więc tak . Wydaje mi sie, że  roślinki troche podrosly . Ak juz kwitnie dosyc fajnie mam nadzieje ze góra miesiąc i kosa. Blueberry ma sie że tak powiem fatalnie;/ Jak by nie to że jestem bardzo ciekawy tej odmiany to juz dawno by wyleciała na smieci. Nie chce coś rosnąc musiałem cos spartolic. Blueberyy nie wiem czego ale jeszcze nie kwitnie a chyba juz powinna zaczac. 

 

Ogólnie mówiąc nigdy wiecej taniej ziemi i lipnych nawozów bo na tym gównie to tylko szkoda czasu i pieniędzy ...

 

Okej teraz do rzeczy :)

 

 

Ak 47

 

CAM00362ak

CAM00364akacz

 
BlueBerry 
 

CAM00368bb

CAM00365bb

 

 

IceCool

 

CAM00371ic

CAM00369ic

CAM00373aaa

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 

Sweet Seeds - Ice Cool

Our plant of novel and appreciated genetics but. Developed from a NYC Diesel line. Great power and production with a peculiar stranger and fort aroma to exotic perfumes. Cogollos, aspect and growth of East Indian with or hard euphoric effect that discovers the mixture of sativas in its genetic swimming pool. Exhuberante resin production. The effect of this variety is intense and psychedelic, it is to emphasize that their effects prelast during long time. A wonder of plant, and without a doubt some, our favourite.
 
Indica/Sativa: 40%-60%
Prod. indoor: 400-500 gr/m2
Prod. outside: 350-550 gr/planta
THC: 20-22%.
Inner flowering: 9 weeks.

Strain: Ice Cool
Breeder: Sweet Seeds
Location: indoor, outdoor
Type: mostly sativa
Flowering: ~63 days
Only female seeds.

Flowering Time Indoor: 64 - 72 days (~68 days) 
Yield / Quantity Indoor: The crop of this strain is high. 
General Impression Indoor: is all together extremely good and very recommendable. 
Harvest Time Outdoor: Middle of October +/- 1 Week in CmShα climates.
Strength / Lasting Effect: The weed is not to strong and not to soft. 
Yield / Quantity Outdoor: The crop of this strain is very high. 
General Impression Outdoor: is all together extremely good and very recommendable. 
Votings of our users: Ice Cool gets 8.00 of 10 possible Points in the average!
 

 

Także nie znalazłem by istniał Ice Cool Auto, więc raczej zwykła i z tego powodu bym się cieszył :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+