Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 70W | Ice Cool, Ak 47, Blueberry


Recommended Posts

Witam! Blueberry jest juz ze mna na tym swiecie i postanowilem zrobic maly up'ek. Planuje ja wsadzic do 5l doniczki, poniewaz nie jestem pewny czy w 3l wypelnia  mi calego boksa. Poza tym chce zobaczyc ile bedzie roznicy w plonie miedzy 3l a 5l  ot taka moja ciekawosc;)

 

Ice Cool

 

ice

ice2

 

 

Ak 47

 

 

ak

ak47

 

 

Blueberry - troszeczke krzywo rosnie ale mysle ze da rade;)

 

bb

bb2

 

 

 

Lst planuje zrobic za jakies 3 dni czekam na jeszcze jedno pienterko lisci  i naginam ;)

 

 

Peace!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Dzień 36

 

Nie ma co sie za wiele rozpisywac jak narazie idzie dobrze i oby tak do konca. Ak pokazała juz płec teraz tylko czekam na topy! :)  Martwi mnie BB troche, poniewaz jakoś wolno rosnie i w ogóle zamiast  sie krzaczyc to jakoś sie wyciąga a ma najlepsze swiatło ze wsyztskich roslin.  

 

Zachęcam do komentowania i oczywiscie dobrych rad;) 

 

 

Ice Cool

 

CAM00317ic

CAM00319ic

 
BlueBerry
 

CAM00320bb

CAM00321bb

 
Ak 47
 

CAM00322ak

CAM00323ak

 
Wszystkie razem
 

CAM00325all

 
 
Peace!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam! Mam problem z blueberry i bardzo peosił bym was o pomoc. Roślinka wygląda strasznie marnie i teraz w dodatku zaczęły żółknąć jej listki. Nie wiem co to może byc grymasi od początku cos... Ph ziemi 6,5 Temperatura w boksie 24-26 stopni czasem spadnie do 20 ale jak jest okno otwarte.  Nawóz tylko biohomus  2x . 

 

CAM00332

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dzień 46

 

Znalazłem chwile to robie małą aktualizacje. Ogólnie to jestem srednio zadowolony.  Jakoś wydaje mi sie ze rosliny marnie wyglądaja nie wiem czemu...  A bb to już w ogóle słabiutka i cos mi sie zdaje ze jak da ze 2 gr plonu to bedzie maks;// No ale poczekam to zobacze teraz zdjęcia;)

 

Ak 47

 

CAM00337ak

CAM00338ak

CAM00339ak

 

 

BlueBerry

 

CAM00340bb

CAM00342bb

 
 
IceCool
 

CAM00343ic

CAM00344ic

 
 
Wszystkie razem
 

CAM00345all

 
 
Peace!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+