Skocz do zawartości
thc-thc

grower

led 158w - 5x 60day grapefruit


tripman

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze przerabiają nawozy. Na bank nie jest to od wody bo same często leje Oaze, i nie od ziemi a na tej cały veg można lecieć bez i na Oazie i miałbyś ładne planty. Jak na ten dzień bardzo kiepsko to wygląda.

O 12.12.2017 o 08:55, SmakMaroca999 napisał:

Nie na to miały wpływ twoja niewiedza i przygotowanie.

amen.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ale czy jednorazowe podlanie 2ml cal magiem na wszystkie 5 roslin moglo miec az taki wplyw? wydaje mi sie, ze nie dlatego ze one zaczely tracic kolor i wykazywac popalenie PRZED podlaniem cal magiem. jesli jest to przenawozenie (a widze, ze moze byc) to znaczy, ze rosliny mogly nie podolac po prostu tej ziemi, gdy byly wsadzone bezposrednio do docelowych doniczek.

na dzien dzisiejszy wygląda to tak, ta jedna jakoś by dała radę, byłaby mała ale coś palenia by dała - niestety tamte 3 to karły. dajcie mi znać czy w tym wypadku kupić nowe nasiona, bo zaczyna już śmierdzieć i musiałbym zakładać filtr. tak zamówiłbym nowe i pojechał z nowymi, trudno się mówi...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mozna zamknac fotorelacje. rusze z nowymi roslinami pelnosezonowymi

jedno pytanie - czy ktos moglby zdiagnozowac jeszcze te szczytowe przebarwienia? nowe liście, które tworzyły się przy łodydze u dyłu i na środku również miały te przebarwienia. chciałbym poznać przyczynę jeszcze przed ruszeniem z nowymi.

Edytowane przez tripman
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Startuj z nowymi i nie popełniaj takich błędów jak tutaj a wszystko będzie dobrze. Zrobiłeś gimele że załatwiło stare liście to z czego miały powstawać zdrowe nowe ? Ziemia na nowy projekt light mix, jak nie ogarniasz wody to kup w biedrze kilka baniaków Oazy i problem z głowy a jak masz czas to odstana ale zawsze minumum 24h nie inaczej bo tutaj widzisz co się porobiło,wszystko już Ci tu napisali więc przyczytaj ze spokojem jeszcze raz wszystko i będziesz wiedział co robić a czego nie. Pzdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tlumaczylem ci te owocowe krzaki sa male zadbaj o dobre nasiona najlepiej z seed banku jakiegos dobrego tutaj masz promocje jakas https://www.dinafem.org/pl/kupic-nasiona-konopi/ z polskich stronek nie kupuj juz mowie dlaczego. nie wiesz co kupujesz jesli kupujesz ich nasiona albo kupujesz dokladnie to co bys zamowil z pierwszej reki czyli dokladnie zapakowane z dinafemu np cheese albo amnezje takie moje zdanie i nie bede tutaj przywolywal mojego doswiadczenia zwiazanego z zamawianiem z ppolskich stron bo za duzo rozpisywania

edit: tez myslalem ze trzeba kupowac wode ale w kranie masz 7-8 ph z tego co sprawdzalem trzymasz taka wode 24h w butelce 5 litrowej otworzonej i na nastepny dzien dajesz troche kropel jakiegos kwasku zeby obnizyc ph do 6 i jestes czlowieku tam gdzie chcesz byc czyli z dobra woda do podlewania a nie rob z siebie wariata ze po marketach z 10 baniakami 5l bedziesz jezdzic 

edit2: podsumujmy -dobra ziemia, dobre nasiono, dobre swiatlo, dobra woda od poczatku, potem nawozy i nie ma nic trudnego to jest podstawa, ale jak kupisz nasiona liliputy wsadzisz do zlej ziemi podlewasz zla woda no to cudow nie ma

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@rooky:

tym razem kupilem sweet seeds big devil fem - z sweet seeds nie miałem najmniejszego problemu na outdoorze, mocne, dobre, stabilne rośliny, mowa o auto

co do wody - zgodzę się, że łatwiej i lepiej z kranu. mam liquidy do zbijania i podnoszenia pH

mam dwa pytania-

pH wody się podnosi po dodaniu liquidów z czasem. jak najlepiej regulowac wodę? dodać liquidu, zmniejszyć do 6,5 i poczekać parę H, zmierzyć znowu i regulowac, czy samo pojedyncze wyregulowanie juz bedzie ok?

ktos tutaj w temacie mi pisal, zeby nie regulowac kranowki - ostatnie pytanie jak to jest - regulowac ja w koncu, czy nie?

ć

Edytowane przez tripman
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

sam dokladnie nie wiem jak to jest z regulacja. Ja robie tak ze reguluje wode do 6-6,5 ph i dodaje nawozy, ale tez czytalem ze najpierw dodajesz nawozy i potem regulijesz, inni twierdza ze jak masz bio nawozy to nie musisz regulowac, inni znowu ze tylko z biotabz nawozami, jak ktos moze to niech wyjasni bardzo bym prosil. POZDRAWIAM

EDIT: ja uzywam bio canny weg i flo

Edytowane przez rooky
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+