Skocz do zawartości
thc-thc

grower

led 158w - 5x 60day grapefruit


tripman

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chcialbym wyeliminowac pryczyne na nastepny grow. moze przelanie? ogolnie panny jakos tam rosna ale wydaje mi sie, ze beda karlami

 

wszystkie juz pokazaly wloski (oprocz tego najmniejszego, najbardziej zniszczonego Grapefruita. ten idzie do wyrzucenia, ku**a, niestety)

large_1111.jpg.e419d937a7d49a2095aadb215a98e429.jpglarge_1112.jpg.e2d2b361148ce7a1a624ddd939f23f6e.jpg

 

do tego z samych gornych lisci zaczely sie przebarwienia (trudno mi to ocenic pod ledem, zolte, biale na koncu listka). nie wiem czy bylo to spowodowane zbyt niska wysokoscia lampy - w razie czego podnioslem ja o ok 7-8cm. widac to na drugim zdjęciu na samej końcówce szczytowego listka.

 

prosze o info czy cos z tego w ogole bedzie, bo same grapefruity sa male w genach, nie chce miec piątki z krzaczka, szkoda mi czasu, jesli z tego nic nie bdzie to zamawiam nowe pechy. dziś dzień 19

@SmakMaroca999 @Vito

ewentualnie mam jeszcze z outa Tytanit. moze zrobic oprysk i zobaczymy czy jakos to zboostuje rosliny?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999 sorry ale strzeliłem na szybko przed wyjściem do pracy. tak czy siak - doradziłbyś coś?

 

large.2.jpg.4e1021e175b57d7b870e3eb8ebe7465b.jpglarge.1.jpg.a350ce39c1052052d0ee8cd5cb4e5bbd.jpg

Dzień 20.

według mnie są o tydzień do tyłu. tutaj zdjęcie jednej jedynej która nie pokazała włosków. trzy inne już pokazały.. i są tej samej wielkości. clipper dla skali. masakra...

jakieś sugestie?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dzieki, dam im jeszcze czas. mial ktos do czynienia z feminizowanym Green Crack albo Orange Haze? ewentualnie która odmiana cheesa/kush bedzie najbardziej produktywna

oraz pytanie 2:

jak lać nawozy? według tabeli producenta, czy inaczej? ziemię niestety miałem nawożoną, nie trzeba nawozić przez pierwsze 3 tygodnie (według zaleceń). jutro mijają 3 tyg balbinek i mógłbym uraczyć je połowiczną dawką bio grow, top max + bloombastic, czy moze jaks inaczej? wolam @joka.menasbo bazujesz na ich nawozach

Edytowane przez tripman
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Strasznie male Ci powychodzily te roslinki. Moze one  byly juz jakies slabe i te Twoje przelania + mineralna woda tylko to pogorszylo bardziej. Mozesz Dodac Grow, Top i Bloom. Tylko Grow moze faktycznie troche mniej bo kolor masz normalny, szkoda sobie pogarszac sprawy, mozesz zrobic: nawozy+grow, woda, nawozy, woda, nawozy+grow.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mineralki nie dałem raz, tylko podlałem źródlaną. teraz wlasnie wlozylem do wody oazy 2 pestki z palenia, zeby zobaczyc jak beda rosnac na oazie od samego początku. ja na oucie mialem naprawde zero problemow a kupowalem non stop oaze :P to taki maly eksperyment

nawozów zatem nie bede dawal.

jedna roslina idzie dzis na odstrzal, zostają 4 na placu boju. jedna jakoś rośnie, i z niej chyba byłyby ludzie. niestety pozostałe trzy lekko się ociągają, idą dwa razy wolniej niż by mogły iść.

wrzucę jakieś zdjęcia jutro rano. chyba i tak pociągnę to do końca, ile by nie wyszło, dlatego że ta odmiana kwitnie z 45 dni, a u mnie właśnie kwitnienie się zaczęło. będzie przynajmniej trochę palenia, potem zetnę wszystko wpizdjet i ruszę z pełnosezonowymi. szukam tylko osób które mogą polecić jakiegoś cheesa/kusha który daje maksymalne plony.

Edytowane przez tripman
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

large_dd.jpg.775e09e7fa181eaf16d7bda51f89527d.jpglarge_cc.jpg.32f237c1f1764c6830e802235db767a1.jpg

 

dzien 23

widac ktora jedna jedyna jest troszke wieksza. reszta idzie strasznie slabo.

od czego sa te przebarwienia? lampe mam wysoko ok 75 cm od szczytów. przebarwienia wystepuja prawie na kazdych swiezych lisciach

podlane dzis sama odstana woda

popalenie zaczyna atakowac co raz to wyzsze listki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+