Skocz do zawartości
thc-thc

grower

led 158w - 5x 60day grapefruit


tripman

Recommended Posts

Godzinę temu, joka.menas napisał:

!!!??? Nie wieze!!!! Czy Twoja mama podlewa co dziennie rosliny w domu tuje, paprotki? Rosliny bagienne podlewa sie co dizennie. Konopie to rosliny ktore lubia sucho, podlewasz jak donica jest lekka, chodz jak Ty masz taki rozmach to i poczekaj 4-5 dni i podlej. Kaktusa tez podlewasz co dziennie?

sorry, pytalem tylko bo z kontekstu wynikalo niejasno, wiem ze nie podlewa sie codziennie jednak w przypadku dodaniu calmagu pomyslalem, ze moze chodzi o wyplukanie nadmiaru. mam calkiem fajna wiedze, niestety tylko w outdoor, zawsze wole zapytac starszych i przyjac wszystko z pokora

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

large_122.jpg.ae285fb085e8c19b2c35713655cd10f4.jpglarge_121.jpg.ec3609436386862f234119d73df453ab.jpg

dzien 16

 

to pierwsze zdjęcie to najmniejsza, najbardziej zmieniony kolor. druga od lewej z gory - z niej juz chyba nic nie bedzie, reszta "jakos" idzie. jak na 16 dni to troche slabo, ale chyba cos z tego bedzie? dzis dzien podlewania - jak wylaczy sie lampa to podleje. jakies uwagi?

 

P.S doszly mi nawozy (bio bizz try pack). na weg na pewno nic nie lać?

@edit

doszla mi tez ziemia - ta sama (grow mix) 25l, czy dosypac dzisiaj do konca pod pierwsze listki? nie wplynie to negatywnie?

pytanie drugie - mam jeszcze jedna pestke jakiegos autosa co dostalem w gratisie, moze wyrzucic ta najgorsza rosline i wsadzic za nia tamta?

Edytowane przez tripman
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak już są uwagi, mówisz i masz :) po jakiego grzyba podlewasz po zgaszeniu lamp jak rośliny mają noc w fotosyntezie zaczynaja wydalac co2 i wilgotność wzrasta a roślina w nocy nie asorbuje wody ani nawozów tylko prosisz się o tego grzyba(czyt. choroby grzybowe).Najlepiej podlewać z godzinę po zapaleniu się lampy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pierwsza z przodu od lewej zaczyna juz kwitnac (pokazala cipke). te rosliny to beda miniaturki - tak mi sie wydaje. jak na 17 dni to idą słabo.

pytanie - czy ziemia grow mix mogla miec na to wplyw?

jesli wysadzalbym nowe nasiona - czy wysadzac je w tej grow mix czy jakiejs innej? moze ona byla po prostu za mocna i z czasem popalila rosliny? przed podlaniem z cal magiem ten problem juz sie wlasnie zaczynal - takze to nie moze byc wina cal magu, watpie zeby byla to wina jednorazowego podlania wodą odstaną 10, nie 24h...

chyba kupię nowe nasiona i zasadzę je w kubeczki, jak nic z tych pięciu nie wyjdzie to przynajmniej będę miał gotowe do przesadzenia.

czy w takim razie light mix od bio bizzu będzie okej? mam ich nawozy więc w sumie dobrze by było bo trzymałbym się tabelki. niepotrzebnie dokupowałem 25L grow mixu, ktory juz mi przyszedl.

panowie, poradzcie cos bo czas  u mnie akurat to wróg, kończy mi się palenie nieubłaganie a sam przetwarzam ilosci hurtowe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+