Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Grapefruit GGS. Polowa liscia żółknie


Osiemo

Recommended Posts

Z mutacjami tak jest. Raz jedynym objawem jest tylko jeden zniekształcony liść a innym razem widać ją do późnej starości. Mutacja nie ma jednak przełożenia na plony. To dwie różne sprawy.

Krzaki wyglądają słabo. Myślę, że możliwe jest nawet 3 krotne zwiększenie plonów jeżeli już teraz zaczniesz intensywnie nawozić. Jeżeli nie zależy Ci na większych plonach to nie rób tego !

He he jaka mutacja ,co za amatorka ...Genetyka i tyle krzak jest ok !

Żartujesz prawda ? Czy też wg Ciebie mutacja to nie są błędy genetyczne ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam jeszcze do was pytanie. Mam nawoz Ghe flora bloom (dawkowanie 2.5-15/ 10l wody). Ten nawoz powinno laczyc sie przez caly cykl zycia rosliny z 2 innymi nawozami ghe w roznych proporcjach,zwiekszajac dawkowanie blooma i zmiejszajac ilosc nawozu na wzrost, trzeci nawoz z tego co wiem pozostaje w takim samym stezeniu. Niestety nawozy zamowilem z likwidacji sklepu i mialem pomieszane nawozy roznych firm. Aktualnie posiadam Tnt complex(hesi), Canna Cannazyme, Ghe flora bloom, Hesi phosphorus +. Rosliny karmie nawozami na kwitnienie + cannazyme, dokladniej Flora Bloom 4ml/litr, phosporus + od hesi w stezeniu 1ml/litr, Cannazyme 5ml/litr. Jak widzicie daje ponad podwojna dawke Bloooma, a roslina niepokazuje zadnych przypalen, nadmiarow. Jak byscie polecili laczenie mi tych nawozow by stezenie subs.odzywczych bylo optymalne gdyz nie ma rewelacji w ich dzialaniu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z mutacjami tak jest. Raz jedynym objawem jest tylko jeden zniekształcony liść a innym razem widać ją do późnej starości. Mutacja nie ma jednak przełożenia na plony. To dwie różne sprawy.

Krzaki wyglądają słabo. Myślę, że możliwe jest nawet 3 krotne zwiększenie plonów jeżeli już teraz zaczniesz intensywnie nawozić. Jeżeli nie zależy Ci na większych plonach to nie rób tego !

Żartujesz prawda ? Czy też wg Ciebie mutacja to nie są błędy genetyczne ?

Miałem to na mysli,ze wyglada na zdecydowana sative i dlatego odrosty sie tak wydluzaja a nie krzewia jak w indyce.Niedobory azotu w postaci takich lisci tez na sativie czesciej zauwazam bo pewnia ma przyrosty wieksze i wiecej potrzebuje.Ja tam mutacji nie widze bynajmniej..A co do trzykrotnego plonu od nawozów to bardzo śmiałe stwierdzenie.pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

TnT Compleks ma najlepszy skład procentowy NPK. Stosuj w stężeniu 10 ml/ 1 litr wody czyli stężenie 1:100.

Do tego mikroskładniki.

Witamin z grupy B już jej wystarczy. Potrzebne były we wczesnej fazie wzrosu.

W fazie kwitnienia TnT Compleks w ilości 3ml/ 1 litr a do tego 5 ml/litr Phosphorus plus. Czyli tak: w 400 ml rozcieńczas jeden nawóz, w innych 400 ml drugi, potem je mieszasz ze sobą i uzupełniasz do 1 litra.

Stosuj przy każdej fertygacji. Moim zdaniem jak dobrze ją poprowadzisz to plony znacznie się zwiekszą. Moim zdaniem możesz wyciągnąć 3x większe ... ale tylko przeczucie a nie wiedza. Tak na prawdę nikt tego nie wie.

I koniec.

Czy TnT compleks zawiera w sobie fosfor i wapń ? Czy to dwa oddzielne nawozy ?

Co do tych wynalazków na górze - czy stosowałeś grzybki mikoryzowe dostępne za bardzo małe pieniądze w każdym ogrodniczym ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+