Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[LED 170W] Drugi GL Nowego. 4 pestki w 0,64m2


Nowy84

Recommended Posts

Dzień 17.

Od środy kompletnie noc nie robiłem. Warunki w namiocie są takie, że ziemia jest wilgotna długo. Rośliny młode, korzonki pewnie słabe i tej wody nie pobiera dużo.

Temperatura troszkę mnie martwi. W dzień nie przekracza 22st, ale jest stabilna. W nocy spada o jeden stopień. Wilgotność 71%, również stała. 

Panel, którym świece w ogóle nie generuje ciepła. Zastanawiam się nad zwiększeniem mocy. Powinno to wygenerować trochę ciepła.

Czekam aż ostatnie piętro troszkę pójdzie do góry i przystępuje do treningów. Na 3 będzie MF a na jednej typowy ML. Będzie porównanie.

Po ścięciu topow mam zamiar dwa spróbować ukorzenic. Jeden pójdzie do starego boxa a drugi do PCBoxa. Bo kto mi zabroni ;) Oba mniejsze projekty będą na zwykłej ziemi z ogrodniczego. Też będzie jakieś porównanie. Ale to nie miejsce i czas na takie przemyślenia.

Kilka fotek.

 

DSC_0006.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0003.JPG

DSC_0007.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Judaista napisał:

Ogólnie te treningi które chcesz przeprowadzić to już powinieneś zacząć.

Urodziny córki dziś mam. Nie mam czasu już grzebać w boxie. Jutro to zrobię.

Zwiększyłem ilość światła. W ramach walki z temperatura.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, Nowy84 napisał:

Urodziny córki dziś mam. Nie mam czasu już grzebać w boxie. Jutro to zrobię.

Zwiększyłem ilość światła. W ramach walki z temperatura.

Wiesz nie chodziło mi że już, teraz, natychmiast :D ale nie ma sensu czekac jeszcze tygodnia cy 10 dni i dopiero ojebać roślinę do zera praktycznie :D 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+