Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W sobotę rano dostała prawie litr wody według zaleceń Vito. Kolejne podlanie z nawozem, tylko czekam aż wyżłopie wodę, żeby się bagno nie zrobiło.  Woda wyszła dołem i jest w podstawce jeszcze.  

Poza tym zauważyłem, że w nocy listki jej opadają ale jak załączy się słoneczko to się dziewczyna prostuje. 

Teraz zagadka. Rozrobiłem nawóz i trzymam go w butelce. Wystarczy na kilka podlań. Można go w ten sposób przechowywać czy za każdym razem powinienem zrobić świeżą porcję? Ma to jakieś znaczenie? 

Edytowane przez Funky Koval
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobra, Carlos uznał, że jak ma się uczyć to musi ćwiczyć. Pierwsze zbiory w końcu mniej ważne od doświadczenia :) Ten pacan jak chce, to potrafi przekonać. 

Poszło więc wyginanie i pętanie. 

Nadwyrężył jednego liścia ale główna łodyga ładnie się kłania teraz. 

Fotek na razie nie mam, jak jutro rano będzie tragedia to usuwam konto i udaję, że mnie tu nie było.

Do jutra zatem :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Carlos. Bio grow to nawoz organiczny, nie polecam przygotowywac go duzo wczesniej, bo po prostu Ci zgnije. Juz po paru, parunastu godzinach powinienes czuc inny zapach po otwarciu roztworu i jest on nie do uzytku. Jak nazwa wskazuje nawozy organiczne "zyja" i lepiej byloby je robic na swiezo. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+