Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Purple Maroc, AK, Big Devil, Skunk Special, Duck Foot, Lemon Kush, White Russian


Recommended Posts

Sytuacja wygląda następująco..

plancik jeden spadł z drzewa, po nawałnicach. na tym drzewie to lewo co było. Razem sciąłem 3 mizerniutkie krzaczuszki z których moze bd 10g i jakies masło.

large.20171007_185209.jpg.70d2994af92728ten po lewej spadł z drzewa, drugi rósł na ziemi ale w cieniu, i trzeci tez z drzewa.Po wstępnym trymie

 

A to jeszcze zostało, psiknąłem na pleśń i zapodałem dawkę bloom bastic. Może z niego jeszcze wykrzesam jakies 15-20 geta, bede sie starał regularnie go odwiedzac,  pryskac i podlewac nawozem może do konca pazdziernika, jak pogoda pozwoli bo słonce ma od jakiejs 9 do 11 potem cien z 2-3h i słonce słaba jakośc zdjęć, sorry

large.Screenshot_2017-10-08-03-04-08.pnglarge.20171007_122201.jpg.58567dface685dlarge.20171007_122143.jpg.d21f72deac06b7

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Shagyalonzo Tak tak wiem, stosowałem, ale dość póżno, bo gdzieś w połowie dodałem do gleby

@joka.menas No coś tam zdobyłem doświadczenia, jak warunki będą sprzyjać, to w nast roku też wystartuję, może z lepszym wynikiem u góry.

@VitoOj taaak, troche tu troche tam i bedzie co zapalic :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

przez glinę korzenie się nie przebiją - wiem bo kiedyś outdoora wkopałem w miejscu gdzie była glina, "żodyn" korzeń się nie przebił, "żodyn"... 

Żwir - no nie wiem co na to korzenie... Też go chyba nie polubią... 

 

Zamiast tego wystarczy jeden składnik który jest o niebo lepszy ;) 

 

Cytuj

Perlit - perlit jest też szeroko wykorzystywany jako podłoże jednorodne do uprawy roślin oraz jako komponent takich podłoży w połączeniu z torfem. Dzięki dużej porowatości zapewnia odpowiednią ilość powietrza w strefie korzeniowej. Podłoża z perlitem są inertne chemicznie i biologicznie. Znajdują zastosowanie w ukorzenianiu roślin, uprawach hydroponicznych.

wikipedia

dodam od siebie że perlit jest skałą, która utrzymuje także wilgotność... Sam używam go od lat, i jest składnikiem już w gotowych dobrych ziemiach np. BioBizz LightMix ma już go w sobie :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+