Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Purple Maroc, AK, Big Devil, Skunk Special, Duck Foot, Lemon Kush, White Russian


Recommended Posts

No skurwysyny... W sumie bardziej cieszę się że ktoś za****ł. Lepsze to niż zadzwonienie na 997 :szokhomer::DTam grzybiarze na pewno chodzili bo nie ma za czym. ktoś może przechodził polami, albo z pól żniwiarz zobaczył jak robił coś na polu i teraz przyszedł po moje żniwo.

Jak wszedłem w to miejsce to mi się nogi ugieły... taki ładny pierwszy plant, pierwsze moje konkretne palonko, było naprawde zaskakująco dobre jak po takich przejściach :P

Trudno, lecimy dalej.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Także tak... jakiś tydzień temu czyli pierwszy bezdzeszowy dzień poszedłem na spoty. Kilka krzaków zaczynało plesń łapać.  Dlatego ściąłem. Zdjęć przed kosa niestety nie mam,bo telefon był padnięty a nie było innej możliwości.

Został tylko jeden plant, który nie plesnieje i ma dobre slonce. Ten niżej fotki stare

large.20170913_171858.jpg.33ba0853360c0d

Z tamtych które sciąłem wyszło 106g na sucho. Dużo przytopowych zostało z ktorych zrobię masło. 

Teraz jeszcze postaram się o tego jednego zadbać żeby coś z niego wykrzesać.

 

Tego ostatniego pew nie wrzucę zdj jak odwiedzę. Z drzewa mało co chyba będzie jak dojdzie w ogóle.  Zobaczymy

Do zoba!? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dokładnie, zawsze to coś. Ale mi najbardziej szkoda tych krzaków na drzewie :P Dawno temu też myślałem o czymś takim, już miałem plan jak to wszystko zrobić, ale w końcu wyszło, że wszystko poszło w ziemię. Nigdy nie widziałem żadnej relacji z takiego spota na drzewie, a tu dziś wchodzę :zmiazdzony: na trawkę z ciekawości co tam ludzie na outach mają i widzę że gość sadzi w koronach drzew :D 

Aż szkoda było patrzeć na to co spotkało krzaki, bo pomysł i wykonanie mega oryginalne ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja nie wiem w końcu czy czasem nie było troszkę wiecej tych gietów, bo chyba znajomek miał krzywo położone na wadze miske i chyba zle wazyło.

@PoLekW następnym sezonie chyba też spróbuję swoich sił w koronach, tylko z jakąś lepszą ziemią niż ta co miałem :laugh:I możliwe że posadze w wiadrach, a nie workach, a wiadra włożę do worków, albo...

maichuanaDuitseBoom-640x360.jpgtak jak na tym zdj, chyba wiadra i owinięte jakimś takim materiałem(?)Właśnie nie wiem co to jest, ale pewnie jakoś przytrzyma wilgoć niż samo wiadro na słońcu.

A tutaj poniżej ten plancik o którym mówiłem.Przed sobą mamy jeszcze może z miesiąc słońca, w czasie którego może ładnie się coś jeszcze utworzyć na tych gałęziach, niech będzie z 15-20g, dobre bd i to :)

Zdjęcia robione 2 dni temu, robiłem oprysk na pleche i podlałem Bloom bastic na zaawansowane flow 0.7ml/litr(zalecane 1ml/litr), może przyspieszy kwitnienie

large.20170930_162738.jpg.4e53aff015b3celarge.20170930_162815.jpg.f4cdc66372ce64

 

 

Siemanko!:blant4:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+