Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Recommended Posts

Scorp pozwolę sobie wrzucić fotkę dla szybkiego porównania.

dzień 18

gallery_40794_1468_121899.jpg

 

Z tym małym autoAK który stoi w środku, była ta sama historia co z twoim autoCritical.

Widać to też że twoja Amnezja szybko zakwitła. Co ciekawe u mnie autoHaze też był pierwszy choć wyraźnie później niż twoja.

 

Donice są wystarczająco duże i nie miało to większego wpływu. Co do światła na pewno od przybytku głowa nie boli i na pewno nie jest za dużo. Wydaje mi się że fajne wyrosną.

 

Coś czuję że masz dobrą lampę na kwitnienie.i zbierzesz bez porównania lepszy jakościowo plon niż gdyby to było CFL.

Zastanów się nad LST bo jeśli zrobisz w dobrym momencie to może być dobe.

 

Trochę widać ze u mnie korzonki były gryzione :P Twoje zdrowsze :D pozdro

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik Dzięki za rzeczowe i konkretne porównanie  :)
Przejżałem kilka moich ostatnich GJ ( też dla porównania ) i powiem , że w większych doniczkach w tym samym wieku automaty wcale nie były "większe" jednak były zdecydowanie "rzadsze".

Dlatego odniosłem wrażenie , że tym razem są za niskie.
A są ( przede wszystkim Amnesia ) w uj bardziej gęste i nabite. No i obie zaczely flo - tu znowu Amnesia ma przewagę 2ch dni.

Też myślę tak jak Ty Dzik'u , że panel się dobrze sprawdzi na flo. Bo skoro zaczęły tak szybko kwitnąć to nie ma innej opcji  ;)

Pzdr dla Wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Czas na niedzielny up :)

Dzisiaj rano pierwsze podlanie PLAGRON Terra Bloom 1/3 dawki , Critical i Amnesia głodne się zrobiły bo jednopalczaste zaczeły żółknąć...dosyć szybko jak na 20sty dzień , ale ziemia Light-Mix nie ma za dużo nawozu , więc już był najwyższy czas ;)

 

Poza tym wszystko wydaje się być OK.

 

Dzień20

 

gallery_3712_1474_1789523.jpggallery_3712_1474_225943.jpggallery_3712_1474_1143524.jpggallery_3712_1474_910806.jpggallery_3712_1474_376375.jpggallery_3712_1474_891693.jpggallery_3712_1474_1995164.jpggallery_3712_1474_1585077.jpggallery_3712_1474_1904902.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elegancko idzie. Tluste ale niskie planty co dla ciebie na pewno jest plusem.

Zastanawiam sie nad tym panelem sunspect 300w realnie 145w, ale boje sie ze planty beda pod nim male. Mam miejsce w boxie na roslinki o wysokosci max 60cm i gdyby takie rosly pod tym ledem to odrazu bym bral, ale jak beda rosly male to nie ma sensu. Szukalem chyba wszedzie jakichs growlogow z uzyciem paneli sunspect ale nic nie znalazlem...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - nie będą małe jeżeli zawiesisz odpowiednio wysoko. LED nisko na weg i panienki są niższe a bardziej tłuste , LED wyżej na weg i wyglądają zupełnie inaczej. Gdybym ja u siebie mógł podwyższyć chociaż z 10-15cm to by było idealnie , ale i tak jest dobrze.

 

Zobacz co miał Plantator gdy LED'y wisiały ciut za nisko i co się stało jak podniósł wyżej , ot cały problem ;)

 

Poza tym jak na 20sty dzień życia to wcale nie są aż tak niskie , Amnesia ma 17cm a Critical 14cm. A na flo nadrobią tak , że będzie optymalnie.

 

@Rawkacanna - będzie dobrze ;) praktyka czyni..... :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+