Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Scooby-Doo

Recommended Posts

@seba42420 - Żeby mieć niższą cenę też byś musiał części z czajny zamawiać.

Bo powiedz mi ile Cię wyjdzie układ chłodzenia + oddzielne zasilanie każdej diody + 36 diod Epistar albo Bridgelux 5w , do tego obudowa i radiator ? Jak kupując to wszystko zmieścisz się w 3 stówach to wtedy zwrócę honor.

Poza tym ja nie jestem dłubaczem i stysfakcji z tego i tak bym nie miał. Za to mam , że tanio zapłaciłem za coś co na polskich stronach kosztuje 3-4 razy tyle ( wydajność , moc )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja chcialem budowac panel led i szukalem czesci na aliexpress itp i niestety ale w 300zl sie nie dalo zmiescic. I nie patrzylem na najlepszej diody typu cree, osram czy philips. Chcialem zbudowac panel o podobnej mocy okolo 100-110w realnego zuzycia na diodach 3w.

W pewnym momencie stwierdzilem ze za duzo jednak z tym zachodu jest i odpuscilem.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Scorp. widzę że Critical pokazuje te same cechy jak i mój. Liście bardzo podobne -długie, cienkie palce jakby postrzępione i nawet niedobory te same  ;)  .Na liściach robią się drobne plamki, trochę jak przy przędziorkach. To chyba niedobór Ca. Ja dałem dolomitu -chyba pomogło. Co o tym myślisz?

 

Critcal będzie większy, jeszcze rośnie a Amnezja to już kwiatek. Critical tak mają, raczej duże rośliny, pąki też spore. Rośnie bujnie jak sativa ale Afgani sprawia że kwiatki będą "konkretniejsze" :-).

 

Roślinki delikatnie zabiegają o makroelementy itd. -weszły w okres zwiększonego zapotrzebowania :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dzik - wiesz co , te plamki to są tak jakby "otarcia" , nie wiem skąd one się wzieły ale są na większości dużych wiatraków a pojawiły się już na jednopalczastych....tak jakby jakimś mini meszkiem    :) pokryte ? Kilka jest też w tym miejscu zmutowanych - tak jak by częściowo liść chciał skręcić w drugą stronę....dziwne. Ale nie przejmuje się tym zbytnio  :) Jedyne co zauważyłem to to , że Critical lubi bardzo nawozy , bo po podlaniu dostaje kopa. A Amnesia leci swoim tempem :) chociaż myślałem , że będzie niższa :)
@bart85
Strain: Critical+ Automatic
Breeder: Dinafem
Location: indoor, outdoor
Type: ruderalis/indica/sativa
Flowering: Automatic flowering
~68 days (From seedling to harvest.)

Only female seeds.
Composition: Ruderalis: 35.0% / Sativa: 15.0% / Indica: 50.0%  , ale ma dziwną budowe bardziej jak sati :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+