Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Scooby-Doo

Recommended Posts

@MJ - oj będą , będą  :laugh: odnośnie karzełków no trudno się mówi ;) ja się cieszę , że jest jak jest :D

@bart85 - też nie wiem ;) ....ale jeśli chodzi o nawozy to polecam PLAGRON ;)

 

Amnesia fakt wygląda ładnie ;) tym bardziej , że jeszcze miesiąc przed nią. Ale jak zwolni miejsce dla Criticala....to uuuuu będzie się działo bo Critical to dopiero wariat  B)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - w tym GJ zabrakło mi jakiegokolwiek wspomagacza korzeni i jak widać nie jest źle , ale tu dobrą robotę zrobiły doniczki. Nieustanna cyrkulacja powietrza , częste podlewanie-częstrze niż w przypadku tradycyjnych donic-tu woda nie ma się gzie za3mać i przelatuje z każdej z możliwych stron ;)

Z tego co zauważyłem to korzenie są już kilka cm pod powierzchnią ziemi i lecą wszędzie gdzie mogą. Użyłem ASAHI SL 3x na głowę panienek-gdy sądziłem , że będą karzełki-w odstępach kilkudniowych , następnie były 3 opryski z McCream który jest z alg z morza norweskiego i działa jako stymulator i nawóz dolistny a zawiera:

 

- betainy
- auksyny
- gibereliny
- cytokininy
- aminokwasy
- węglowodany
- kwas alginonowy
- mangan
- magnez
- cynk

 

Użyłem jeszcze PLAGRON TerraBloom 1podlanie w dawce 1/3 zalecanej przez producenta , 2gi raz w pełnej dawce-z tego co pamietam-do tego dodałem PK13/14 też PLAGRON'u w dawce 1/3 producenta razem z HESI BOOST-całkowicie naturalny środek od HESI który zawiera cukry roślinne i melasę. I to chyba tyle z tego co pamiętam :)

Mam te nawozy już kilka grow'ów i jestem zadowolony. Ale gdy mi się skończą planuje polecieć jakiś full zestawik od AN ;) jednak do tego czasu jeszcze troche minie.

 

@smaku - no w końcu jesteś :) powiem Ci , że Critical rozjebał system  :D  a to , że mu się zejdzie dłużej z kwitnieniem niż Amnesi to bardzo mnie cieszy :) Nie wiedząc co się będzie działo dałem dwie panny do szafki a teraz chcą mi szafkę rozj.bać  :laugh:

Więc jak Amnesia dojdzie do finiszu za jakiś miesiąć to Critical wtedy dopiero zacznie poooochnąć :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+