Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Scooby-Doo

Recommended Posts

Gratki i smacznego? ja też czekam na swoją Original Amnesia ale chyba jeszcze choć trichomów nie

sprawdzałem może w sumie pora?.

Scorp Ty wiesz najlepiej jaki Ci materiał pasuje wiec nie ma mowy że za wcześnie bo dokładnie wiesz

co robisz?. Czekam teraz na Criticala jak pokaże ochote do życia☺.

Pozdro?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie wróciłem ze spaceru z lolkiem :D jestem zaje. bany w uj....jak poczekałbym do Świąt to najprawdopodobniej bym zmarł po lolku. Teraz jest aż nadto dobrze. Dziś wolne , poszedł dopiero drugi joyek na cały dzień i jest optymalnie...czasem nawet kanpowo. No miazga :)Amnesia mnie mega pozytywnie zaskoczyła i napewno kiedyś wrócę do tej odmiany- też od Kery. A Critical owi się spokojnie zejdzie do połowy jak nie do końca stycznia.

Dzięki za dobre słowo :) dziś jak i jutro będę się raczył ostro  :S5:

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 58

 

 

Wszystko w porządku , Critical już mniej głogny :) dostał papu 3 dni temu i powoli przybiera na masie  ;)

Gubi liście i chyba oprócz pozostałości na liściach starszych niedoborów nic złego sie nie dzieje.

 

Temp. w dzień 26-28 st. w nocy 24-25 st. Wilg. nie mierzę , ale chyba jest ok. Swoją drogą ciekawe ile mu się zejdzie ;)

 

Dzień 58

 

gallery_3712_1474_1878005.jpggallery_3712_1474_506395.jpggallery_3712_1474_953057.jpggallery_3712_1474_86529.jpggallery_3712_1474_2256375.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+