Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Recommended Posts

Critical goni Amnesie :) Są już praktycznie równe...no może jeszcze z centymetr :D

Rosną jak na drożdżach i już się nie boję o wysokość/niskość  :laugh:

 

Następny up za jakiś tydzień.....nie ma sensu szybciej , bo coś widzę , że jesteście znudzeni tymi częstymi upami ;)

 

Do następnego

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plantator - właśnie problem w tym , że nie dam rady już dać LED'a wyżej , bo już jest na maxie :)

No Critical faktycznie agresywniejszy , rzadszy i szybko idzie w górę mimo , że pokazał pierwsze kłaki kilka dni temu.

Co do Amnesi to pewnie gigantem nie będzie ;) ale ma sporo odgałęzień i tym trochę nadrobi :)

Dzięki Ziomeczku  :elo:  :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam :D

 

Tak jak zawsze u mnie up będzie wcześniej niż zapowiadałem  B)

Wszystko dobrze z panienkami. Jeszcze rosną do góry-może nie będą takimi karłami jak myślałem  ;)

Critical już przegonił Amnesie i na dzień dzisiejszy Citical ma 21cm a Amnesia 20cm. Jak obie dojadą do 30-35 cm to będę zadowolony  :)

Amnesia pachnie coraz mocniej a Critical ledwo wyczuwalny. Podlewam codziennie lub max co 2 dni po 500ml na łepka - ziemia baaaaardzo szybko wysycha w tych doniczkach i podlewanie co 2-3 dni okazało się za rzadkie.

 

Dzień 23

 

gallery_3712_1474_2372801.jpggallery_3712_1474_84735.jpggallery_3712_1474_2280511.jpggallery_3712_1474_1687162.jpggallery_3712_1474_1776095.jpggallery_3712_1474_653938.jpggallery_3712_1474_1238344.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Scorp roślinki piękne ? , a co tam na końcówkach niektórych liści u Amnesii się

pojawia? niedobór wapnia? może azot blokuje? czy to zdjęcie może pokaż zdjęcie bez leda☺. U mnie

podobnie było małe jasne końcówki liści tylko troszke mocniej miałem podałem Ca-mg boosta i

odwruciło tendencje.

Pikna robota panie Scorp.

Pozdro?

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+