Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Recommended Posts

@Plantator - z kimś mnie mylisz  :laugh:  ja sceptyk do LED'ów ? ;) Nie może być  :D

 

Dokładnie Plantator ! Tu nie można się nie zgodzić. Nie wierzyć do końca w zapewnienia i opisy producentów. Jak by producent swojego nie wychwalał to by uja sprzedał :D

 

Opisy w szczególności na polskich serwisach i stronach typu "LED 300w zamienik HPS 600" i tego typu pierdoły można wstawić między bajki.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pewnie :D "cza" się czasem dopieścić  ;)
@Reksio no mój pierwszy GL na tym forum był w 2006 roku więc siłą rzeczy przez 9 lat musiał być progres  :) Ale już go nie ma na forum...
Wracąjac do teraźniejszosci.....to nie wiem czy się śmiać czy płakać , ale Amnesia pokazała już pierwsze preflowerki :blink: !!!!

Dziś jest 14sty dzień a tu już flo się powoli zaczyna ? Czyli panel daje radę  :D

 

Miałem wrzucic fotki za kilka ładnych dni.....jak zacznie się flo.....ale nie spodziewłem się , że zacznie się tak szybko :) Na fotkach od lewej Critical od prawej Amnesia

 

 

 

Dzień 14

 

Amnesia i jej pierwsze pistilki  :D

gallery_3712_1474_1375800.jpggallery_3712_1474_1983543.jpggallery_3712_1474_69462.jpggallery_3712_1474_1531713.jpggallery_3712_1474_885768.jpggallery_3712_1474_1462004.jpggallery_3712_1474_997647.jpg

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to dopinguję tym bardziej bo przymierzam się do ledów z full spectrum aczkolwiek czytałem o Twoim panelu i nie widziałem tam diody UV i IR a podobno dzięki nim właśnie jest tzw.Full Spectrum. Różnie , różni producenci piszą .

 

 http://www.ebay.fr/itm/Full-Spectrum-9-Bands-138W-UFO-LED-Grow-Light-Panel-For-Seeding-Flowering-Fruit-/301669740307?

 

 

Link dla przykładu o innych ledach .

 

http://www.ebay.fr/itm/SunSpect-180W-LED-Grow-Light-5Watt-LEDs-Full-Spectrum-Panel-Lamp-for-Veg-Flowers-/191568291743?hash=item2c9a5c279f:g:eWsAAOSwrklVPzVg

Link o panelu jak Twój (info z Twojego intro z GL ).

 

Pytam tylko ze względu o prośbę o info od jakiegoś growera, który miał możliwość uprawy na panelu z diodą UV i IR oraz na panelu bez nich. Szukałem już dość długo inf o tym na kilku forach , lecz ciężko o takie info. Jedyne co to na vidz..... w TOP 10 paneli grow  , we wszystkich modelach były diody IR oraz UV. Z tym,że mowa o panelach powyżej 1500 pln.

 

Scorp   przepraszam najmocniej za moje wywody na Twoim GL , ale pomyślałem,że może i Ciebie to zaciekawi jako,że już lecisz na ledach .

 

Co złego to nie ja.....

PS: Już niedługo będziesz mógł mnie pojechać bo startuję z moim GL w tym tyg, a myślę ,że będziesz miał za co,heheh :ganja:

 

 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Żydek85 - zapewniam Cię , że jest "ful spektrum" ;)
To nie chodzi o kolor diody tylko bardziej o długość fal które zebrane razem do kupy tworzą właśnie owe full spectrum-też miałem z tym zagłostkę , ale moja mądra żonka wszystko mi wytłumaczyła :P

 

Obecnie jest na rynku coraz więcej LED' ów o jednej barwie wpadającej w róż , która daje full spectrum właśnie  :)

 

I nie przepraszaj , co Ty ? ;) Przecież to jest forum a ja nie jestem nie widomo kim tylko zwykłym trybikiem napędzającym troszku to forum ^_^

 

Życzę Ci powodzenia w Twoim GJ i masz jak w banku , że będę zaglądał ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+