Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Recommended Posts

Dokładnie. Są zrobione z utylizowanych butelek typu PET. Jak podlewam to woda przelatuje swobodnie praktycznie z każdej strony.

Ciekawa sprawa , ale czasem sprawia bool doopy  :P  komuś kto jeszcze nigdy z nimi nie wojował.

Napewno jest bardzo dobra cyrkulacja powietrza jak i przepływ wody , ale jak się jedzie z czymś nowym zawsze jest stres ;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plantator - dokładnie :)Critical miał problem z czapką więc pomogłem zdjąć ;) Jest troche mniejszy , ale łodyżkę ma grubszą więc pewnie leci w korzonek.

@bart85 - witaj w klubie  ^_^  ale jak już się ogarnie temat z doniczkami będzie :malina:

@Dzik - też mam taką nadzieję :) U mnie świętowanie przesunięte na schyłek roku ;) Ciekawe czy kobitki sprostają moim planom :)

 

Dzięki Pany za odp. zawsze to podnosi na duchu gdy coś nowego się wdraża :D

 

:peace:

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z okazji wyniku wyborów parlamentarnych postanowiłem specjalnie dla naszj nowej :police:  władzy wrzucić kilka zdjęć :D  

Podsypałem ziemią pod pierwotne listki i wygląda to na dzień dzisiejszy tak:

 

Dzień 7

 

Critical - wciąż w tyle ;)

gallery_3712_1474_1252056.jpggallery_3712_1474_2625187.jpggallery_3712_1474_1435510.jpggallery_3712_1474_645237.jpggallery_3712_1474_1552742.jpggallery_3712_1474_236212.jpg


Na ostatnim widok całości  :rolleyes:

Komentować , uwagi i pytania pisać i jak czeba opierd..lać ;)


 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+