Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 93W | Amnesia Auto, Critical + Auto


Recommended Posts

@bart85 - no jak narazie faktycznie panel się sprawdza :) nie mam pojęcia jaki Ci doradzić....bo faktycznie jest mała różnica w cenie i też nie aż tak bardzo duża w mocy realnej-mój ciągnie 93w a ten drugi 145w. Wybór należy do Ciebie , zwróć uwagę na powierzchnię.

Mój może pojechać do 0,37m2 bez problemu nie wiem na ile większą powierzchnię nada się ten mocniejszy.

@MJ_Mouse;)

@Rawkacanna - wszystko przed Tobą :)

@Plantator - faktycznie coś tam się pojawiło na niektórych końcówkach lisci u Amnesi ale oprysk z McCream powinien załatwić sprawę ;) i właśnie dziś obie go dostaną w zalecanej dawce 2ml na 1litr :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ja mam powierzchnie 0,16m2 wiec ten twoj tez by sie nadal, ale jednak tamten ma o te 50w mocy wiecej, a jak to nie raz juz bylo pisane tutaj na forum im wiecej swiatla tym lepiej. Nie wiem co zrobic... troche sie boje, ze jak kupie ten mocniejszy to moze okazac sie ze demontaz szyby jest problematyczny :P

A gdzie przeczytales ze ten twoj panel pokrywa powierzchnie do 0,37m2? Bo na aukcji nigdzie tego nie widze.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na forum AFNetwork. Ja mam teraz w tej szafce powierzchnię 0,17m2  ;)

Na w/w forum koleszka miał na powierzchni 0,37m2 panel dawł radę :)

Napisałem pytanie do producenta/dystrybutora ECOTACHI jak i do VIPAR LED - tam był ten sam panel z ciut innym układem diod i dostałem odpowiedzi dokładnie te same :)

Panel pociągnie do 2stóp kwadratowych

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - a jednak ten słabszy ;)

 

Wrzucę kilka fotek , bo Critical tak wystrzelił w górę , że wygląda jak matka Amnesi :)

Amnesia kwitnie sobie powolutku a co dziwne Critical od momentu puszczenia kilku kłaków w 17 dniu i jeszcze kilku na przestrzeni dni nie rozkręca się specjalnie z kwitnieniem , za to cięgnie do góry :)

 

Oprócz tego wszystko jest w porządku :) Panny zdrowe i zadowolone po algach z McCream i wydaje się , że nic im nie brakuje.

 

 

Dzień 25

 

gallery_3712_1474_651096.jpggallery_3712_1474_731412.jpggallery_3712_1474_1741383.jpggallery_3712_1474_655189.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no ładnie to wygląda :)

a panel słabszy, ze względu na tą szybę i na to że starcza na powierzchnię 0,37m2. Ja nigdy większej powierzchni raczej miał nie będę więc mi wystarczy ten panel, a jak jeszcze dobrze pokombinuje to ta zarowka ledowa z chin bedzie swiecila razem z tym panelem nad roslinkami :)

 

Długo czekałeś na paczkę z panelem? zastanawiam się czy uda mi się jeszcze podmienić swiatelko ;)

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - Szło z Niemiec a czekałem 3dni robocze. DHL'em przyszło  :) To , że starcza na 0,37m2 to może z przymróżeniem oka uwierze ;) 

 Ale bardziej wierze producentowi , że te 2stopy kwadratowe ogarnie  :)

 

@Plantator - no coś nie za bardzo mu się chce kwitnąć , określił się i narazie tyle. Papu mają to samo . Do tej pory na weg był 3 razy BIOHUMUS 100% BIO , poszedł 2 x oprysk z McCream , i raz PLAGRON TERRA BLOOM 1/3 zalecanej dawki.

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bart85 - hehehe pewnie że będzie :D cytując klasyka polskiej muzyki biesiadnej : Bajabongoo ;):laugh:

A problemami z temp. to już wogóle nie masz co sobie teraz głowy zawracać  B)

 

Zapomniałem nadmienić .....panny mimo , że kwitną już całkiem ładnie-szczególnie Amnesia i ciągle zaczynający kwitnąć Critical lecą do góry jak poyebane , dziś mierzone mają: Amnesia 28 cm a Critical 32 cm !!!!

Niby flo.....a tu proszę :D

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+