Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 125W | Big Bang Auto


Recommended Posts

Odebrałem lampę od elektryka i mam wszystko gotowe. Teraz pozostaje kwestia wykiełkowania nasion.

Jako, że przejrzałem już ten temat na wielu forach, wybrałem metodę "na chusteczkę".

 

Mianowicie, umieściłem nasiona pomiędzy warstwy wilgotnych chusteczek (użyłem ciepłej wody mineralnej), chusteczki pomiędzy dwa talerze i całość schowałem do zamykanej szafki.

 

Mineła doba i w międzyczasie kilka razy sprawdzałem jak mają się nasiona. Czytałem, że proces może potrwać nawet do kilku dni.

 

Na razie czekam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja oststnio jak kiełkowałem to zrobiłem taki w kit inkubator z plastikowego pojemnika na żywność zrobiłem w nim małe 2 dziurki i do środka recznik papierowy wilgotny (sam byłem zdziwiony jak to działa papier nie wysychał a wilgotność się utrzymywała) pestka po moczeniu przez noc i umieszczona w inkubatorze ;) wykiełkowały w 24h :) pozdro i powodzenia :):big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok pierwsze nasiono wykiełkowało.

 

Umieściłem je w donicy mniej więcej na głębokość 1 - 2 cm (oczywiście użyłem do tego pincety). Podlałem trzy łyżki wody mineralnej i donice umieściłem w

growboxie.

 

 

Moje pytanie brzmi, czy od razu włączyć lampę na 24h czy poczekać, aż roślina wyjdzie na powierzchnie?

 

 

 

Admin: od zdjęć jest galeria forum, proszę z niej korzystać

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+