Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 125W | Big Bang Auto


Recommended Posts

wyciagajac cala bryle z donicy jak obeschnie tak tylko sprawdzisz. I jeszcze masz tam marne swiatlo jak porosly takie badyle strasznie wyciagniete zreszta sam widok topow przy zarowce gdzie rosna i je nie przypala mowi sama za siebie jaka moc ma ten zarnik.w swoim klon boksie do robienia nasion mam identyczna cflke i nie mam problemu z wyciaganiem i raz jak jeden szczyt siegnol tej wysokosci co twoje to zasechl.a mam tylko powierzchnie 60x60x90.Zycze szybkiego opanowania sytuacji :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jak wyżej. Jak zobaczyłem zdjęcie tych łodyg myślałem, że na nich jest pełno topów. Wielki krzak jak na automata ale niestety topy słabiutkie. Pomyśl nad HPS'em na następny raz. 150W powinno być wystarczające do twojego boxa.  Odbłyśnik już masz więc pare złotych w kieszeni teraz skompletuj resztę i będzie git.

Komuś na forum jakiś czas temu świeciło tylko pół CFL'ki Dual. Sprawdź może u Ciebie też tak jest i powyciągały się bo działa tylko spactrum na wega.

Co do tej przelanej roślinki.. Miałem podobną sytuację z AK miał kilkanaście dni może ze 20 i przelałem go wodą ze złym PH. Ponad tygodnia potrzebował na dojście do siebie. I objawy podobne. Wszystkie liście oklapnięte. Wtedy był taki mały że nawet łodyga oklapła. Musisz poczekać ziemia tak z godziny na godzinę nie odparuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wyciagajac cala bryle z donicy jak obeschnie tak tylko sprawdzisz. I jeszcze masz tam marne swiatlo jak porosly takie badyle strasznie wyciagniete zreszta sam widok topow przy zarowce gdzie rosna i je nie przypala mowi sama za siebie jaka moc ma ten zarnik.w swoim klon boksie do robienia nasion mam identyczna cflke i nie mam problemu z wyciaganiem i raz jak jeden szczyt siegnol tej wysokosci co twoje to zasechl.a mam tylko powierzchnie 60x60x90.Zycze szybkiego opanowania sytuacji :peace:

 

Wyciągnąłem i okazało się, że korzenie są zgniłe. Ściąłem roślinę bez żalu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+