Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Łzy Feniska - Olej Ricka - rak


MetrowyLucek

Recommended Posts

Dzięki Anonymous za odpowiedz!

1. Czyzby chodziło Ci o ten adres ?
http://www.mediccanna.com/?product=hemp-oil
Cena niszczy, bo terapia olejkiem wymaga go ok 50-60 w przypadku braku chemi. Z chemią 2x tyle.... :/

2. No już coś znalazłem. WYgląda to mniej wiecej tak 14CBD , 12 THC. Troszke duzo THC, ale nie znajduje nic z jego mniejszą ilością. Ktoś coś ?!

3. No chyba będą dobre bułeczki

4. Wiesz ale bez presady. Nie budujmy GrowRoomu jesli sytulacja tego nie wymaga :D

5. No mam nadzieje że uda sie wszystkoponeutralizowac jak coś... Tutaj widze tylko jeden głupi problem ze powietrze w boxie powinno miec duża wilgotność ok 70% z tego co pamietam... A filtr weglowy strasznie sie zapycha wodą ....

6. Pisałem wyzej o tym w 2

7. Tak może byc ciut szybszy.... Tylko też nalezy wziąść pod uwage ze z automatów jest lipne palenie.... Nie takie naturalne jak z zwyklych odmian wg mnie :P Zresztą wydaje mi sie że automaty dadzą mniejszy plon też.... Plusem jest szybkość ale mysle ze jednak chyba zwykle. Ktoś coś ?

8 i 9 OK

Niech się ktoś jeszcze wypowie bo to ważne dla mnie :P Im wiecej tym lepiej! :P

Dzięki



-------------------------------------
Edit:
Znalazłem jeszcze taką stronke. Duzo oleju i róznych produktów
http://www.apollyon.nl/cbd-olie/?language=en tylko nie wiadomo jeszcze jak z wiarogodnością, a zwłaszcza ze odstraszają strony w ktorych kod strony sie sypie i rozwala mi szyk strony :D

No i odrazu znalazlem
http://cbdcrew.org/varieties/cbd-mango-haze/
i mamy tu THC 6-8, CBD 8-10

Ale wydaje mi się ze lepsza byla by odmiana ktora znalazlem CBD 14, THC 10.

Nie podoba mi sie tylko taki wysoki poziom THC, bo chyba ktoś bedzie chodził :zen:  ciagle po takim oleju.... :D No ale nie widze nic z niższą zawartością. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

 

Mieszkam w Holandii i zainteresowałam się tematem Olejku Cbd przez przypadek. Znajomy z Polski wiedząc, że tu mieszkam poprosił mnie o pomoc miesiąc temu w sprawie przesłania mu tego olejku dla chorej kobiety na raka. W związku z tym, że mam chłopaka Holendra poleciłam mu przesłanie olejku. Oto co otrzymałam po niecałym miesiącu w mailu:

"Dear friend
Friend of mine is using this oil you have send me. When you ordered this, she was constantly sleeping and she was shouting during sleep from pain. She has brain cancer, breast cancer, womb cancer… Her husband had to give her a lot of morphine and other strong drugs. After she starting eating oil from you, she does not need morphine, she woke up. She started to eat, smile and speak single sentence. I would never believe this until I see this myself. This is real miracle. Thank you once again."

W związku z tym, że jestem w stanie pomóc, piszcie jeśli jesteście zainteresowani.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jesteście cudowni że piszecie tutaj. Nie jest was dużo , ale doceniam :---) Piąteczka dla was!
 

Annonymous stawiam że od osoby prywatnej.
Znalazłem kilka stron z olejkiem jak np to (max stezenie jakie znalazlem)
http://hollandhemp.com/product/high-cbd-hemp-oil-gold-version-27-cbd-supplement-comparable-to-rsho/

oraz kilka innych adresów, dla zainteresowanych moge podać. Jak się ogarne z czasem to musicie mnie przycisnąc to powklejam linki do róznych rzeczy które znalazłem....

Rozmawiałem z pewną osoba na temat własnie tych kupnych olejów i uslyszałem że sa kiepskiej jakości robione na kiepskich rozpuszczalnikach byle tylko zwijać hajs.... I to nie jest opinia internetowa, tylko osoba która w tym siedzi.... więc ten fakt mnie nie pocieszył....

Pisać bo
"Szczescie to jedyne coś co sie dzieli, jesli sie je mnoży"
a tutaj chodzi tylko i wylącznie o szczęscie i zdrowie!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

Cześć, 

 

Jestem nowym użytkownikiem na forum i nie mam żadnej wiedzy na temat konopi. 

Dowiedziałam się parę dni temu że moja mama ma raka płuc i wątroby. Lekarze dają jej parę tygodni życia... Zaczęłam szukać w internecie różnych innych sposobów leczenia i natknęłam się na informacje o tym Olejku z konopi... Czy komuś z was udało się go zdobyć lub wyprodukować? Bardzo proszę o pomoc, nie mam o tym pojęcia i gdyby to hodowanie konopi nie byłoby tak długim procesem to bym się tego podjęła ale boje się że nie zdążę. Bardzo proszę o pomoc, o jakieś informacje lub kontakt do kogoś kto mi może pomóc.  

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam,

 

Mieszkam w Holandii i zainteresowałam się tematem Olejku Cbd przez przypadek. Znajomy z Polski wiedząc, że tu mieszkam poprosił mnie o pomoc miesiąc temu w sprawie przesłania mu tego olejku dla chorej kobiety na raka. W związku z tym, że mam chłopaka Holendra poleciłam mu przesłanie olejku. Oto co otrzymałam po niecałym miesiącu w mailu:

"Dear friend

Friend of mine is using this oil you have send me. When you ordered this, she was constantly sleeping and she was shouting during sleep from pain. She has brain cancer, breast cancer, womb cancer… Her husband had to give her a lot of morphine and other strong drugs. After she starting eating oil from you, she does not need morphine, she woke up. She started to eat, smile and speak single sentence. I would never believe this until I see this myself. This is real miracle. Thank you once again."

W związku z tym, że jestem w stanie pomóc, piszcie jeśli jesteście zainteresowani.

 

 

 

 

jesli to ten olej z twojego awatara to nie jest zaden RSO tylko zwykly olej z oliwek z minimalna domieszka oleju cbd i mozna go kupic na royal queen  seeds ale on z leczeniem raka nie ma nic wspolnego!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam wszystkich

 

Jestem nowy na tym forum, ale również zmusiła mnie sytuacja w domu. Moja dziewczyna jak i Jej mama zachorowały i obydwie noszą nowotwór ... Coś okropnego, chyba nie muszę nic więcej opisywać. Czytałem sporo nt oleju konopnego, i stąd moja obecność tutaj. Jesli są ludzie, którzy chcieli by pomóc w jakikolwiek sposób będę MEGA wdzięczny !!! liczy się każda rada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+