Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

olejek z CBD na raka


Mati001

Recommended Posts

Witam,

u mojej babci zdiagnozowano raka, czy ktoś mi podpowie czy jest sens i gdzie ewentualnie można byłoby dostać faktycznie działający olejek z CBD na raka? Konkretnie mówię tu o raku wątroby.

Te wszystkie olejki na receptę są zapewne nic warte w naszym pięknym kraju. Rak nie jest do wycięcia więc najprawdopodobniej będą faszerować babcie chemią. Chodzi tu głównie o złagodzenie bólu, domyślam się że sam olejek tego raka nie wyleczy.

Czy jest ktoś w stanie polecić jakiś konkretny sklep i jakie stężenie olejku najlepiej wybrać?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mati001
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema moja mama używa olejku cbd i widać różnicę po zastosowaniu znaczy się widać różnicę jeśli chodzi o chemioterapie i zazyje parę kropelek to stawia ja na nogi nie przechodzi tak ciężko zanim stosowała CBD to leżała cały tydzień plackiem nic nie robiła nie jadła po prostu wrak człowieka można powiedzieć a teraz stosuje wiadomo CBD i ma się lepiej jeśli chodzi o apetyt itd myślę że warto. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 miesiące temu...

Świetny wybór jeśli chodzi i o susz i o olejki CBD już od dłuższego czasu jest w ofercie sklepu exclusiveweed.pl. Stawiają na produkty najwyższej jakości więc faktycznie można bez obaw po te propozycje sięgnąć. Jednocześnie dostępne produkty są u nich w sensownych cenach. Kupisz susz od 6 zł do 55 zł za 1g J

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

Dobrze powiedziane, fajnie że jesteś świadomy że olejki cudów nie działają. Jeżeli chodzi o złagodzenie myślę że jak najbardziej warto próbować. Faktycznie dużo się słyszy że uspokajają i koją ból. Ze swojej strony doradzę tylko żeby nie kupować taniochy z allegro za 20 czy 30 zł ponieważ na pewno nie będzie miała żadnych właściwości, a nawet może zaszkodzić. Zalecam wybierać sprawdzone sklepy, które mają już dokonaną wstępną selekcje producentów olejków konopnych CBD Wybierajmy świadomie !. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Potwierdzam że jeśli chodzi o ofertę link skasowany to wypada bardzo pozytywnie. Produktów w sprzedaży dużo, regularnie pojawia się coś nowego, a poza tym wydaje się, że jeśli chodzi o olejki to jeden z lepszych wyborów, dobra jakość a w sprzedaży olejki zróżnicowane pod kątem zawartości CBD.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiście kupuje obecnie z oferty Hemp Gold . Bardzo dużo ciekawych produktów w sprzedaży, regularnie coś tam nowego wprowadzają. Jakość na wysokim poziomie, a jednocześnie sensowne ceny więc można spokojnie w produkty konopne z nimi się wyposażyć. W mojej ocenie sklep faktycznie do polecenia.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+