Jump to content
thc-thc.com
grasspower.nl
ganjafarmer.com.pl
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

pawelszabla

User
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pawelszabla's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Jeśli chodzi o produkty konopne to obecnie kupuje z oferty Hemp Gold. Sklep ma tego bardzo dużo do wyboru a jednocześnie proponują rozsądne ceny więc wydaje mi się, że warto będzie do nich zajrzeć. Olejki w kilku opcjach jeśli chodzi o zawartość więc w zależności od potrzeb każdy wybiera to co będzie dla niego właściwe.
  2. Polecam ofertę przygotowaną przez sklep Hemp Gold. Baza produktów konopnych bogata i w dobrych cenach. Jeśli stawiacie na naturalne suplementy to uważam, że warto będzie do nich do oferty zaglądać i na pewno coś sensownego uda się wybrać.
  3. Ja osobiście kupuje obecnie z oferty Hemp Gold . Bardzo dużo ciekawych produktów w sprzedaży, regularnie coś tam nowego wprowadzają. Jakość na wysokim poziomie, a jednocześnie sensowne ceny więc można spokojnie w produkty konopne z nimi się wyposażyć. W mojej ocenie sklep faktycznie do polecenia.
  4. Jeśli chodzi o produkty konopne to obecnie kupuje z oferty Hemp Gold. Sklep ma tego bardzo dużo do wyboru a jednocześnie proponują rozsądne ceny więc wydaje mi się, że warto będzie do nich zajrzeć. Olejki w kilku opcjach jeśli chodzi o zawartość więc w zależności od potrzeb każdy wybiera to co będzie dla niego właściwe.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+