Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

pawelszabla

User
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Jeśli chodzi o produkty konopne to obecnie kupuje z oferty Hemp Gold. Sklep ma tego bardzo dużo do wyboru a jednocześnie proponują rozsądne ceny więc wydaje mi się, że warto będzie do nich zajrzeć. Olejki w kilku opcjach jeśli chodzi o zawartość więc w zależności od potrzeb każdy wybiera to co będzie dla niego właściwe.
  2. Polecam ofertę przygotowaną przez sklep Hemp Gold. Baza produktów konopnych bogata i w dobrych cenach. Jeśli stawiacie na naturalne suplementy to uważam, że warto będzie do nich do oferty zaglądać i na pewno coś sensownego uda się wybrać.
  3. Ja osobiście kupuje obecnie z oferty Hemp Gold . Bardzo dużo ciekawych produktów w sprzedaży, regularnie coś tam nowego wprowadzają. Jakość na wysokim poziomie, a jednocześnie sensowne ceny więc można spokojnie w produkty konopne z nimi się wyposażyć. W mojej ocenie sklep faktycznie do polecenia.
  4. Jeśli chodzi o produkty konopne to obecnie kupuje z oferty Hemp Gold. Sklep ma tego bardzo dużo do wyboru a jednocześnie proponują rozsądne ceny więc wydaje mi się, że warto będzie do nich zajrzeć. Olejki w kilku opcjach jeśli chodzi o zawartość więc w zależności od potrzeb każdy wybiera to co będzie dla niego właściwe.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+