Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Łzy Feniska - Olej Ricka - rak


MetrowyLucek

Recommended Posts

Kupno oleju na uleczenie dwóch osób to mega kwota, więc najlepiej samemu wytwarzać sobie lekarstwo.

 

Szukaj odmian medycznych, z dużą zawartością CBD

 

Uprawa konopi - Jesteś początkujący ? Wejdz i przeczytaj a bedziesz wszystko wiedział

Główne rodziny konopi

Budujemy Growbox - od czego zacząć ? Jak zbudować ? Jaka lampa ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo dziękuję za odp, ale chciałbym się dowiedzieć co oznacza "mega kwota" ? tak w przybliżeniu. Ze względu na typ mojej pracy nie mam możliwości hodowania roślin, pracuję za granicą i dużo podróżuje ... ;/ Może jednak pieniądzę nie będą tym co zwycięży tutaj i dam jakoś rady ! ech ... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

witam

widzę że szum wokół oleju coraz większy ale zamiast gadać lepiej leczyć.

sprawa wygląda tak.z kupnym olejem nie wiadomo jaka jakość,jaki rozpuszczalnik czy olej nie został jak to mówię 'przypalony' podczas produkcji co zdarza się często zwlaszcza przy domowych produkcjach.

wiec najlepiej zrobic go samemu :)czemu nie pomyślałem.zamiast uganiac się za olejem postanowiłem zrobić go sam.poczytalem wszystko co znalazłem i podjąłem pewne kroki.

mam już specialne naczynie do gotowania ryżu(Rick takiego uzywa)z termostatem dlatego moge kontrolować temp (pamietajmy przy oleju to ok 100°c aby rozpuszczalnik zaczął odparowywać)

rozpuszczalnik czyli alkohol ipo(izopropylowy) 99%

olej z niego jest ciemny i gesty jak smoła dlatego że używając alkoholu ipo 99% otrzymujemy olej o stężeniu ok 90-95%

i najważniejsze czyli susz.można sądzić samemu jeśli ktoś ma sposobności,miejsce,wiedze i czas to mu troszke zazdroszczę :)

ja mieszkajac w Amsterdamie mam dostęp do tematu najwyższej jakości a dokładnie do odmian z dużą ilością cbd i thc.po prostu wiem dokladnie co kupuje.po powrocie z urlopu czyli za 2tyg startuje z produkcja.na poczatek bd to gram lub dwa na próbę dla mamy kolezanki która jest chora.

i z tad mój ze tak powiem offtop pod tym postem.

czy jeżeli byłbym w stanie dostarczyc olej rso wysokiej jakosci to czy znajda się odbiorcy chętni współpracować?

pewnie każdy pomyśli ile?

no cóż na 10g oleju o wysokim stężeniu trzeba wydac ok 500-600e.jedni mówia ze taniej się kupi w internecie itp ze tak drogo.ja jestem zdania że jakość musi troche kosztować a w leczeniu ciężkich chorob jak nowotwory nie ma miejsca na półśrodki.

dziękuję za przeczytanie i mam nadzieje że komuś pomogę.jeśli nie to nic warto próbować :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

witam

widzę że szum wokół oleju coraz większy ale zamiast gadać lepiej leczyć.

sprawa wygląda tak.z kupnym olejem nie wiadomo jaka jakość,jaki rozpuszczalnik czy olej nie został jak to mówię 'przypalony' podczas produkcji co zdarza się często zwlaszcza przy domowych produkcjach.

wiec najlepiej zrobic go samemu :)czemu nie pomyślałem.zamiast uganiac się za olejem postanowiłem zrobić go sam.poczytalem wszystko co znalazłem i podjąłem pewne kroki.

mam już specialne naczynie do gotowania ryżu(Rick takiego uzywa)z termostatem dlatego moge kontrolować temp (pamietajmy przy oleju to ok 100°c aby rozpuszczalnik zaczął odparowywać)

rozpuszczalnik czyli alkohol ipo(izopropylowy) 99%

olej z niego jest ciemny i gesty jak smoła dlatego że używając alkoholu ipo 99% otrzymujemy olej o stężeniu ok 90-95%

i najważniejsze czyli susz.można sądzić samemu jeśli ktoś ma sposobności,miejsce,wiedze i czas to mu troszke zazdroszczę :)

ja mieszkajac w Amsterdamie mam dostęp do tematu najwyższej jakości a dokładnie do odmian z dużą ilością cbd i thc.po prostu wiem dokladnie co kupuje.po powrocie z urlopu czyli za 2tyg startuje z produkcja.na poczatek bd to gram lub dwa na próbę dla mamy kolezanki która jest chora.

i z tad mój ze tak powiem offtop pod tym postem.

czy jeżeli byłbym w stanie dostarczyc olej rso wysokiej jakosci to czy znajda się odbiorcy chętni współpracować?

pewnie każdy pomyśli ile?

no cóż na 10g oleju o wysokim stężeniu trzeba wydac ok 500-600e.jedni mówia ze taniej się kupi w internecie itp ze tak drogo.ja jestem zdania że jakość musi troche kosztować a w leczeniu ciężkich chorob jak nowotwory nie ma miejsca na półśrodki.

dziękuję za przeczytanie i mam nadzieje że komuś pomogę.jeśli nie to nic warto próbować :)

 

Nowotwory powstają w ludzkim organiżmie na skutek toksykemii  całego ciała. Marihuana pomaga rozwiązać problem, ale tylko połowicznie. Jej skuteczność w leczeniu .wynosi 70 - 80%.

Można wydać majątek na olej RSO, a i tak można się nie wyleczyć. O wiele skuteczniejszą metodą leczenia nowotworów jest technika dr. Ashkara, jej skuteczność to 100%. Olejem RSO można usunąć nowotwór, ale się nie wyleczyć. Polutanty i wszystkie inne chemikalia, które się dostały do organizmu nie zawsze można usunąć przez nerki i płuca. Wówczas odkładają się w tkankach ludzkiego ciała tworząc złogi. Nowotwór jest ostatnim stadium zanieczyszczenia organizmu. Takie polutanty są bardzo dobrą pożywką dla wszelkich grzybów i pleśni. Wszystkich nowotworów mamy dokładnie tyle ile mamy rodzajów pleśni tzn niewiele ponad 250. Grzyby wykorzystują minerały z zanieczyszczeń do budowy swojej grzybni i w ten sposób grzybnia  przerasta ludzkie ciało.Aby pokonać nowotwór należy usunąć przyczynę jego powstawania tzn. usunąć polutanty i chemikalia z organizmu. Metoda dr Ashkara usuwa je w fantastyczny sposób. Na YouTube  można obejrzeć jak to się robi. Przy pomocy tej metody leczy się wszystkie rodzaje nowotworów ze 100% skutecznością w ostatnim stadium choroby. Zajmuje trochę czasu, ale i tak jest skuteczniejsza od konopi .Leczenie trwa do dwóch lat w zależności od zatrucia organizmu. Leczenie marihuaną jest trochę kuszące, ponieważ można sie wyleczyć już w trzy miesiące, ale nie jest to właściwe leczenie. Prawdopodobnie po zabićiu grzyba i nie usunięciu polutantów nowotwór powróci.Już w krótkim czasie następuje poprawa samopoczucia i zdrowia.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+