Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Łzy Feniska - Olej Ricka - rak


MetrowyLucek

Recommended Posts

Siemka wszystkim.
Po długiej nieobecności wracam pod innym nickiem :-)
Kiedyś miałem tutaj 2 pamietniczki, potem przestałem byc w temacie i oto wracam.

 

Gł z powodu wiedzy jaką zdobyłem wtedy. Chodzi o to że konopią można leczyć raka. Dość dużo naczytałem sie o oleju Ricka Sipsona. W rodzinie mam osobe chorą na raka i chciałbym jej pomóc. Przy jej raku, to tylko kwestia tego ile dni zycia jej zostało. Wiec myśle ze nie mam nic do stracenia. Tylko w związku z tym mam bardzo dużo pytań i mam nadzieje ze będziecie w stanie mi pomóc.
By wytworzyc taki olej potrzebna jest dośc duża ilość suszu. Myśle ze nawet 1 dawka kuracji która starcza na 2-3 ms może być za mało i potrzebne będą 2 dawki czyli ok 900-1000g. To troszke dużo ^^ . Odczywiśćie odpada zakup na ulicy bo po pierwsze hajs by sie nie zgadzał a po drugie materiał jest kiepskiej jakośći. Zastanawiałem się nad próba zdobycia oleju w czechach/Holandi ale tutaj rodzi się wiele obaw. Bo tak naprawde nigdy nie wiesz co kupujesz.... No i dużo myślałem nad otworzeniem swojego boxa. Z tym że to troszke musiało by potrwać. Ogólnie mam do was kilka pytan i mam nadzieje ze uda wam sie odpowiedziec
1. Jest sens z próba zdobycia olejku za granicą ?
2. Spotkałem sie z sprzecznością co do olejku Ricka. W jednym z art pisało ze odmiana powinna zawierac maxymalnie duzo CBD zas w innym że max thc ... (No i 80% indica). Wydaje mi się ze cbd tak ?
3. Stworzenie olejku to dośc dlugi okres czas. Może na ten czas jakieś masło łagodzące objawy choroby ?
-------
Box
4. Myslałem nad boxem 45 x 110 x 200(h) i teraz pytanie czy na takiej powieszchni mógłbym otrzymac dobry plon ?
4a. Kolejna alternatywą bylo przedzielenie boxa na 2 mniejsze boxy (chodzi o wysokosc) Na dole zrobic cos na roslinki do 30-40cm zas u góry część własciwą. Mogło by to zapewnic skrócenie czasu otrzymania drugiej częsci leku
5. wentylacja - Kwestia finansowa raczej w takim wypadku nie gra roli. Czy byłbym w stanie zupełnie usunąć zapach za pomoca filtrów weglowych i neutralizatorów zapachów ? Polecicie coś
6. Odmiana - Odmian jest mase. Pytanie czy ktoś sie spotkał z tym jaka bedzie najlepsza. W gre wchodzi coś o genotypie 80 indica 20% sativa.
7. Af czy zwykłe ? - Jak będzie lepiej ?
8. Mając powieszchnie 45x110 lepiej bedzie np umieścic 2-4 donice czy moze np 8 .... Krzaczki wtedy będą mniejsze ale bedzie ich więcej. wiec ? Chodzi o maxymalizacje plonu i najlepsze wykorzystanie boxa.
9. W przypadku raka płuc myślicie ze jest sens próbować smarować jeszcze skóre na płucach (lub plecach bo rak ma 'narosl na tylnej scianie płuc' )??


Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W Czechach jeżeli podejmiesz się leczenia w ich kraju to dostaniesz medyczna marihuanę, ale olejku nie.

Ale każde badanie musi być wykonane tam, mija się to z celem.

 

Jeżeli czas ponagla to masło konopne jak najbardziej, oraz biegiem kosmetyki konopne i jak najwięcej smarować się, jeść i inhalować vaporizerem.

Tak medyczna marihuana, chodzi o dużą zawartość CBD.

 

Jedzenie produktów konopnych i oleju daje spore rezultaty w poprawie zdrowia, Pani Hania z Australii wyleczyła raka, szkoda tylko że skasowała filmiki udowadniające to.

 

 

powodzenia w powrocie do zdrowia

Odnośnie uprawy pomogą Growerzy 

 

:indiana:

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki Ambasadorko za wypowiedź....

Hm myśle nawet że nie tyle jedzenie co kosmiczne stęzenie... Prawda jest taka ze cała porcje leku(utworzonoz  500g suszu) nalezy spozyc jakos w 45-60 dni... Bo pierwszy miesiąc to tylko budowanie tolerancji . Wiec na dzień przyjmujemy kolo 8g. I chyba dlatego ta metoda ma takie efekty...

Jeszcze czytałem w tym dziele też że można albo próbować
http://www.mediccanna.com/?product=hemp-oil
Albo szukać kogoś w Holandi kto wytworzyłbym olej dla nas. No i najlepiej byc przy całym procesie by miec pewność tego co sie kupuje :-)
 

Co do Pani Hani to jeszcze 2 tygodnie temu widziałem jej filmy wiec chyba nie są skasowane :P

----------------Edit
No znalazłem z wiki.haszysz
"Ale na szczęście dla nas, jeśli olejek jest prawidłowo zrobiony to działa on bardzo dobrze w leczeniu wszystkich typów raka. Na dzień dzisiejszy wszystko to co mogę tylko powiedzieć do wiadomości publicznej, to zamówcie mocną odmianę Indica lub cross z dominacją Indica X Sativa, która ma minimum 20% THC lub więcej, aby zrobić olejek."
Ta informacja mnie troszke w błąd wprowadziła :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jestem kobietą więc Ambasadorko :)

 

Tutaj masz artykuły na temat jedzenia

 

Jedzenie Konopi - czyli przyjemna Faza jedzenia

Produkt Konopny - Procesy obróbki cieplnej i inne

Pozytywne i negatywne skutki palenia suszu oraz jedzenia konopi

Przedawkowanie Jedzenia z Konopi - czyli jak jeść THC ciąg dalszy

 

Kosmiczne stężenie?

 

 

 

Bo pierwszy miesiąc to tylko budowanie tolerancji .

 

Nic takiego się nie dzieje, jedzenie konopi jest narkotyczne,ale da się je znieść jedząc codziennie nawet duże ilości.

Jadłam masło konopne przez 4 miesiące codziennie, i nie zauważyłam negatywnych skutków.

 

Jeżeli osoba chora nie jest w stanie wytrwać fazy w dzień, podaje się potrawę/olej na sen.

Marihuana uśnieża ból, regeneruje i ułatwia zasypianie, przy czym wzmaga apetyt chorego, co jest dużym plusem przy leczeniu chemioterapią.

 

Przez sen właściwości medyczne marihuany tak samo działają, a nawet i lepiej, gdyż regenerują organy w spoczynku.

Marihuana czy to medyczna czy też normalna leczy, ale tylko i wyłącznie gdy się ją spożywa, inhaluje i wciera.

Wcierka ma sens, podałam Ci link do najprostszego kosmetyku.

 

W Holandii tak łatwo i tanio olejku nie dostaniesz.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wybacz ^^ Poprawiłem najpierw na Ambasadora a następnie znowu na Ambasadorke :P

oo dzięki za materiały. Poprzeglądam. Hm w przypadku jedzenia to może sie nie buduje jakiejś znacznej tolerancji ale z tego co czytałem to w przypadku RSO owszem trzeba. Dochodzi się nie raz do dawek ok 1g oleju czyli odpowiednik 8g suszu :P

No jest dobra do leczenia po chemi. Zresztą chemia ma za zadanie wyniszczyć wszystkie komórki organizmu, w tym również zarozone. No a np Konopie wspierają naturalny cykl zycia komórki czyli zabijają te stare ( a komórki rakowe sa niesmiertelne) chociaz w starciu z kanabinolami, tracą chyba ta niesmiertelność :PNo i jest wplyw na jedzenie, wymioty i myśli które w przypadku takiej choroby są nie raz strasznie pesymistyczne itd :-) I Myśle ze do inhalacji/produktó spozywczych tez najlepszy genotyp to bylby 80% indicy i 20% sativy .

Hm co do oleju w Holandi to wiem że tanio to nie będzie. Tylko czas wytworzenia olejku to ok 4-5ms ... By się nie okazało ze olejek został zrobiony na prózno.

A kto to jak nie Pani hania ?
Chociaż pewnie miała wiecej tego




Ps: Nie widze linku do tej wcierki... Chyba ze chodzi o ten link z olejem kokosowym ? :P
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Było ich znacznie więcej, ale widzę ze ten dalej można oglądać.

 

Masło konopne zrobisz bardzo szybko, w linku masz masło z kilku gram, wystarczy dobry susz i masło, a olejek jak piszesz produkcja i sama uprawa będzie trwała długo.

Jeżeli macie możliwość wyjazdu do Holandii i tam przebywania, wystarczy iść do coffeshop'u kupić medyczną marihuanę, i ją albo inhalować albo przerobić na masło.

Walczycie z czasem.

 

Chemioterapia wyniszcza organizm, dlatego marihuana jest nielegalna, ponieważ ona zwalcza raka bez negatywnych dla organizmu skutków.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oo dzięki wielkie za fajny przepis. Postaram się coś pogotować :P

Co do produkcji oleju to owszem bedzie trwał bardzo długo ale wydaje mi się ze ma on duzo wieksze prawdopodobienstwo sukcesu w porównaniu do samej vapo, gastro.... W koncu dzięki czemuś Rick Simpson zyskał rozgłos o tym oleju i ludzie to stosują.
No do masła to owszem mozna bylo by zakupić w coffe , ale do oleju raczej cięzko nabyc taką ilość.

jeszcze jedno pytanko do Growerów
10. Strzelac w jedną odmiane, a moze w np 4 rózne ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

1. jest do kupienia w nl (nie pamiętam adresu www) koszt niemały, jeżeli trzeba pokonać raka to zawsze jest sens.

2. medyczne odmiany z dużą zawartością CBD

3. masło dobra sprawa

4. im większy tym lepiej :)

4a. nie bardzo, lepiej jeden a duży

5. jasne że tak, filtr dobierasz pod moc wentylatora, filtry prima klima professional powinny sprostać zadaniu.

6. większość sklepów już segreguje na medyczne odmiany

7. nie lubię automatów, więc polecam zwykłe, ale to kwestia indywidualna, w Twoim przypadku gdy będziesz wszystko przerabiał na olej to chyba automat będzie lepszy bo szybszy.

8. wsadzaj ile wlezie

9. nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+