Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 46W | Jack Herer AF


Recommended Posts

Sorry za brak precyzji i dziekuje  za staranną lekture. Obiecuje poprawe, ale bez przesady. Wyjasnienia niedokładności są czesto bardzo cenne i sumują naszą wiedzę.No tak, stara pierdoła i już pieprzy oczywiste rzeczy - znaczy ja.

 

Preflowerki na 26 dzien to chyba dobrze.Niech ktos sie wypowie , bo to ciekawe! 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

.  A na marginesie masz chyba najlepszy strain na poczatek. Herer to klasyka i silna, stabilna roślina (nie mówie o THC, chociaż tez wysokie).

 

Tu trzeba sprostować, bo to to JH autoflowering a nie Jack Herrer więc podobnej mocy i efektów bym nie oczekiwał :P.

Umnie AF w 21 dniu już wyraźnie startują na kwitnienie, pre-flauer'y jeszcze wcześniej. Możesz zobaczyć to tutaj. Mam jednak takie przewrotne mniemanie ze że im później AF zaczyna kwitnąć tym lepiej,

Przy następnym grow chętnie posadziłbym regularne i obok ich wersje automatyczne.

 

Co do roślinki - wygląda dobrze. Wydaje mi się jednak że 20g z niej to będzie dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+