Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 46W | Jack Herer AF


Recommended Posts

E tam mutant. Sliczna panna! Obserwuje!

Ale, ale czy foto period 18/6 to nie za mało? Ostatecznie masz tylko cos ok 60 dni do konca, 

Ja tam tego jeszcze nie rozumiem dobrze, ale ta genetyka autoflo to chyba bardzo twarda i 18/6 może być tylko przejawem zwykłego konserwatyzmu. Coś tam  robie pod ledami ,ale na razie jade 24/0. Pomyślmy razem ?!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Myślę, ze Scorp ma rację. Największe postępy widać jak zagladam do niej po "nocy", czyli te 6 godzin daje kopa :) poza tym Cannabis Ruderalis, z którego pochodzi gen autoflow, rosnie w krajach, w ktorych jest bardzo krotki dzien i musi się spieszyć, aby zakwitnac. Wiec te 18 godzin to i tak rozpieszczanie :P

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cannabis ruderalis is a species of Cannabis originating in central Russia. It flowers earlier than C. indica or C. sativa, does not grow as tall, and can withstand much harsher climates than either of them. Cannabis ruderalis will produce flowers based on its age, rather than light cycle (photoperiod) changes which govern flowering in C. sativa and C. indica varieties.

 

Nie mam tego po polsku , sorry. Ale w skrocie na rosnie na pólnocy, a tam w ciagu dnia jest do 22 godzin swiatła w dzien.

Kopalam za tym ale nic specjalnego nie ma , ale niestety cos widziałam, że po ok 2 tygodniach ciąglego swiatla rosliny dostaja choroby o nazwie chlorofiloza , czy cos takiego. Cholera wie gdzie to było, pamiec juz nie ta, ale to od ujemnego pesela , a nie od mj.

Grafmer - trzymaj po swojemu , ja sprobuje po swojemu i dam znać.Trzymam kciuki i zaglądam. :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+