Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

LED 46W | Jack Herer AF


Recommended Posts

@marjanina80-To u Ciebie sie spieprzyło przez rady ? Czy termometr który błędnie pokazywał temp.?
Pewnie , nie ma co na ślepo stosować się do rad i słuchac samego siebie.Ale o to chyba chodzi na forach żeby dyskutować , radzic i wyciągać wnioski.A w przyszłości radzić innym.Owszem może nie zawsze radzący mają rację , ale tak jak w życiu.Raz rada pomoże innym razem niekoniecznie.Wybór zawsze leży nie po stronie radzącego a słuchającego rad.
Pozdrawiam

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dla mnie bomba! Nie było mnie kilka dni i widzę mnóstwo rad etc.

Gfarmer, dobrze idzie i jedź tak dalej, nie słuchaj za dużo , bo może się spieprzyć , jak u mnie (np. przez durny termometr, który się zaciął i panny prawie upieczone :(((.  Trzymam kciuki!

 

Właśnie zarejestrowałem się tu, aby sięgać po rady bardziej doświadczonych rolników ;)

 

Upiekłaś roślinkę LED-ami?! Może za mało podlewałaś?  Tydzień temu mojej wystarczał litr na 7 dni, a teraz 0,5 litra na 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Strasznie się ociąga z kwitnieniem :/ Od początku jest niemrawa - pewnie taki gen... W 65 dni jak napisał producent nie da rady... Może 90, 100...

 

Jakieś rady? Zostawić w spokoju, czy może czymś dopieścić? :P

Edit:

Dziś po powrocie roślina juz tak urosła, ze liście stykały się z diadami. Na szczęście była "noc", ale w miejscach gdzie liście dotykały diod, te się lekko świeciły... Tak wiec przestroga dla wszystkich posiadaczy takich żarówek LED oraz wszystkich innych LEDowych wynalazkow z Chin, aby nie dotykać diod, gdy żarówka jest włączana. Plytki z diadami sa nieizolowane i może kopać prądem :/

P.S. Rosinka pięknie przeżyła nagiecie i problem wysokości na razie opanowany :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki za up. Za cholere nie podoba mi sie ta CFLka. 6500K to zimne swiatlo na wzost . Dość silne.No to idzie we wzrost , a nie w kwitnienie. Roslinka ma tylko tyle siły ile ma i  na cos to przeznacza.Mocno czuje ,że mam rację. Ale to tylko sugestia , bo własnych precezyjnych doswiadzczen nie mam, ale z  literatury i grow logów.

 

(Swoje upieczone , bo była to próba filuternego obiegu powietrza przy podłym termometrze z higrometrem, zrelacjonuje wszystko w odpowiednim dziale ,żeby nie zasmiecac).Obserwuje dalej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tak uprzedzam, że kolejny UP będzie dopiero za tydzień, a nie jutro z uwagi na nieoczekiwany nalot rodzinny :D

Roślinka jest ładnie wygięta, w jeden dzień wszystkie liście odgięły się do światła, pięknie kwitnie i pożera wodę jak szalona... 0,5 l na 1,5 - 2 dni...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+