Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 46W | Jack Herer AF


gfarmer

Recommended Posts

Grafmer, brawo!!! Po pierwsze ładne zdjęćie makro. Juz trichromy ciut mleczne, ale czas na cos NPK jakies 0-6-5. ja tam leje Ripen mimo złych opinii, ale ja nie palę, tylko waporyzator lub green dragon, to pewnie sie nie znam. Mysle , ze jakies 10 dni, ale najlepsze sa dobre lupki do trichromów.Pare lat temu kupiłem taką na jednym białym LEDzie i działa bez zmiany baterii do dziś. Nie pamietam gdzie, ale tanio i ma od 30 do 60 razy powiekszenie.Jak  widzisz to wiesz kiedy ciąć.Opisy kiedy ciąć są w wielu miejscach ze zdjeciami makro.

Aha, jeszcze jedno, liśćmi sie specjalnie nie martw, ze zółkną. Nie znam Herrera ,ale prawie wszystkie pod koniec tak mają. Jesli ktos wie lepiej o Herrerze , niech mnie poprawi, PLEASE. Czekam na fajny wynik i trzymam kciuki.(Tez lubię skubnąć na próbę,hehehe!  oczywiscie z dołu)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mały UP - ale bez zdjęć, bo za dużo się nie zmieniło - może wrzucę coś wieczorem. Sporo liści żółknie, główny top ma już 90% brązowych włosków, pozostałe 60%, a te z dołu nie więcej jak 20%. Czy to możliwe, że topki z tej samej rośliny dochodzą w różnym czasie? Jeśli główny top będzie już gotowy, to mogę go sciąć i pozwolić reszcze "dojść", czy zaszkodziłoby to roślince?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+