Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Weryfikacja planów budowy growboxa


Jaraczyna

Recommended Posts

Zbytnio kombinujesz. W pcboxie im prościej tym lepiej :)

W takim małym PC lepiej jak zamontujesz 2 świetlówki 40w, zrobisz przewiew pomiędzy nimi i tym sposobem nie będziesz potrzebował szyby (tzn nie będziesz kminił z opakowaniami po cd:wink:). Zawsze też można kupić antyramę i szyba jest, nie mówiąc już o szklarzu który przytnie nam na wymiar.

Ale w twoim przypadku to bym zabrał się za outa. Jeśli kminisz nad pcboxem to raczej chcesz ukryć uprawę przed rodzicami co jest trudne i przypału sobie możesz narobić...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, planuje zrobić growboxa a'la kolumnia ...

mam zamiar zbudować go ze sklejki, i wsadzić jakieś nawet niedziałające głośniki dla niepoznaki,

postawie go koło biurka w pokoju za firanką... Chciałbym zeby z jedek krzaczek się zmiecił

Wymiary jakie zamierzam mu dać to:

szer. 20 cm

głęb. 25 cm

wys. 50 cm

co o tym sądzicie ??

powinno to wyglądać mniej więcej tak..

be141ac3bb6e6ddfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość marco86

2x24W, donica z kartonu na cała powierzchnie 15cm wys ewentualnie szybka i wydmuch koło lamp 80mm sprawdż temp i jedziesz z koksem - pezy LSt i trzymaniu jak najnizej planta kilka g wyciagniesz spokojnie. Najlepiej zacznij od af femi.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

siemka planuje boxa 100cm x 100cm x 150cm wys, hps 400w z lampą plantstar, chciałbym zapodać do niego 9 automatów. Mam za sobą pare upraw na kompaktach teraz chce full profi na hps teraz pytanko czy styknie zwykły odbłyśnik i pare wentylatorów czy trzeba dać cooltube i promieniowy aby nie było piekarnika ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem ile to jest 27 funtow ale raczej sie oplaca jak za 2 szzt. U nas dałbys za podobny zestaw ale U4, a nie spiralna ok 2x129zł+przesylka. Z tym ze i tak musisz kupic odblysnik czy nawet 2 jak chcesz je dac razem tak ze lepiej chyba jednak hps

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zrobiłem 4x 20W enerogo oszczedne czyli 4x 95w na blaszce czyli tania wersja hps, jedna dziura po kazdej stronie jako dziury bierne i po lewej wiatrak wdmuchujący na wyskosci 50cm i po prawej wyciągający u góry. Musze odpalic boxa i sprawdzic temperature i zaraz zaczynam kielkowac pestki

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

A teraz moja kolej mianowicie mam szafke 45x45x70wys do ktorej planuje wpakowac HPS 150W wychodzi na jakies 17000lumenow

i teraz pytanie- ile plantow pod to wsadzic?

2? 3? moze 4?

indoor feminized: tylko jakie? z racji ze nie duzo wiem o odmianach indoor wiec zdam sie na wasze doswiadczenie:)

pozdrawiam!

szczerze to za wysoko to tam nie bedziesz mial do tego hps co moge powiedziec wez daj tam 4x5l doniczki do tego jakies AF albo 100% Indyjki co do wentylacji polecam takie rozwiazanie 2x Wiatraczki PC na wlot, 1x wentylator lazienkowy na wylot ( bedzie opcja podlaczenie filtra przez to ) i jak masz to jeden PC Fan mieszajacy w srodku powinno byc ok, do tego Ostry LST i delikatny FIM i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+