Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Weryfikacja planów budowy growboxa


Jaraczyna

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

lepiej dorzuc 2 szt. Możesz zrobic przegródkę pokryta mylarem albo biala farba i ustawiac ja tak by np na poczatki świeciły tylko 3 kompakty, potem w miare potrzeb "powiekszasz" boxa - zaoszczedzisz w ten sposob na rachunku za prąd,

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

mam zamiar zbudowac boxa o wymiarach 16cmx22cmx37cm wysokosci oswietlic to swietlowkami o mocy 2200lum i dac tam lr. i mam pytani czy jak pod zarowkami zamontuje szybe i nad szyba czyli kolo zarowek 2 wiatraczki wydmuchujace o srednicy 4cm czy nie bedzie za cieplo?? jak ktos mial podobnego boxa niecha pomoze :) pozdro

EDIT:

zrobilem probe zbilem prowizorycznego boksa wzucilem do srodka 2 swietlowki i po jakis 30 minuach jest temperatura 31stopni nie mam jeszcze szyby ani wiatraczkow zamontowanych. i mam kilka pyan:

1.czy tempertura moze sie jeszcze podnies za jakas godzine czy juz sie nagrzalo na maxa?? jak myslicie??

2.moze wogole nie bede montowal wiatraczkow na lampe tylko szybe pod lampe wrzuce?

3.z czego zrobic odblysnik taki zeby mi do boxa wszedl??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1.czy tempertura moze sie jeszcze podnies za jakas godzine czy juz sie nagrzalo na maxa?? jak myslicie??

na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam ;p na drodze doświadczenia

2.moze wogole nie bede montowal wiatraczkow na lampe tylko szybe pod lampe wrzuce?

szyba jak najbardziej, a jeśli nie zamierzasz montować wiatraczków to przynajmniej musisz zrobić otwory na dole(pod szybą) i na górze(nad szybą), oczywiście tu też musisz sprawdzić wydajność takiego rozwiązania na drodze prób i błędów

3.z czego zrobic odblysnik taki zeby mi do boxa wszedl??

najprostszym i chyba najtańszym z możliwych sposobów to browarek :D tzn. rozcięta po nim puszka, a zawartość możesz wypić ;p

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+