Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Co czujecie jak palicie :D


Stuff

Recommended Posts

Dokładne opisy stanu po spożyciu pomidorków.

Proszę o dokładne wypowiedzi.

Ja się czuje lekko, jakbym nie czuł nóg. Dziwnie świat wygląda i głosy dochodzą jakby z za mnie. Nawet mój własny głos :D:shock:

Oczywiście dźwiek z delikatnym opóźnieniem. Brak koncentracji i zabużenia czasu.

"... Ej mineły 3 minuty, a minęło pół godziny" Tutaj jest zacytowana moja wypowiedź na jednym z pamiętnych letnich ognisk :D

Ale podobno każdy odczuwa inaczej. Jednych mocno klepie, że wszystko wydaje się inne, a drugich tylko zamula. Więc chciałbym się dowiedzieć jak wy to odczuwacie :P

PS: Mój kumpel za 2 razem jak palił dobry sadzony towar (LR#2) To złapał takiego tripa, że rozmawiał z szatanem. Byl gdzie indziej tak się bał. I modlił sie i przepraszał, że już więcej nie zapali. A były to 2 buchu lekko trzymane :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak jestem na fazie to moge sobie wkręcić wszystko, ale to chyba tylko kwestia wyobraźni. Jedni mówią, że po MJ nie ma schizów ale jak sobie je wkręcisz to będą. Ostatnio miałem tak, że myślałem że jeżdze na rowerze no ale to nie o to chodzi w tym temacie.

Jeśli chodzi o odczucia to przeważnie:

-przyjemne deszcze, ciarki

-zagłuszony świat, skupiam sie tylko na jednej rzeczy

-dźwięki jakby w pustym pomieszczeniu, czyste, bez zakłóceń i słychać tylko te w które się wsłuchuje

-kolory bardziej ożywione (no chyba że jest ciemno to wtedy mam różne wyobrażenia/schizy)

-nieopanowany śmiech

-spowolniony czas

-5 minut = godzina :D

-wiele wiele innych których nie jestem w stanie sobie przypomnieć lub opisać (to trzeba czuć :D)

Wszystko zależy od odmiany i nastroju. Te rzeczy nie występują zawsze i wszystkie.

Pewnie o cz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Uczucie lekkich nóg ,czuję jakbym płynął a nie szedł .Wydaje mi się ,że wszystkie czynności robię bardzo wolno 0 słynne spowolnienie czasu. Gastrofaza - czekolada,batoniki czy inne ciastka wydają się tak smaczne ,że nie da się tego opisać słowami hehe. Najfajniejszą rzeczą (obok zajebistego odprężenia) są rozkminki - człowiekowi wydaje się ,że właśnie przychodzą mu do głowy myśli tak mądre ,że zmienią świat haha :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+