Skocz do zawartości
thc-thc

grower

W jakich klimatach lubicie palić?


Cannabis-fan

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 tygodnie później...

Ja lubie sam w domu, lubie z kumplem w domu, lubie zdaleka od ludzi w jakims plenerowym miejscu. Lubie tez kiedy jade rowerem posmigac po lesie i zatrzymac sie na lufe popodziwiac przyrode :D , lubie, lubie, lubie... lubie wszedzie i zawsze:D byle nie na przypale gdzie jakies przypadkowe osoby sie kreca co chwile. Tak samo na miescie nie lubie. Dla mnie sensi odkrywa sie wtedy, kiedy mozna poopcowac z natura :D ew. w zaciszu domowym (z kumplami, czy tez samemu) :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najbardziej lubię gdy wolna chata, z ziomkami no i obowiązkowo dobrą muzyką :) Gdy wiemy że jeszcze przez spory czas nikt nie wróci i nie musimy się śpieszyć przy otwartym oknie, fajnie jest posiedzieć przy takich kłębach dymu :D. Chce jeszcze spróbować na jakimś zaciszu na łonie natury :D Na dworze palę gdy nie ma innej możliwości, ale i tak nigdy nie narzekałem ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po latach jarania lubię palić w samotności wtedy najlepiej się odprężam i zajmuję czym chce - nikt mi nie przeszkadza mogę się oddać w pełni swoim myślom i zachciankom. W głośniku obowiązkowo jakieś dnb. często siedzę po nocach nastukany w ciemnościach słucham lub robię muzę na kompie albo gram na dekach. kiedyś zawsze paliłem z towarzystwem, od czasu gdy robię to nieco rzadziej zdecydowanie bardziej mi służy puste mieszkanie. no i jazda na rowerze z dobrą muzyką wiadomo piękna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

A ja lubię z ziomkiem u mnie w pokoju palić :D Wiem że nikt nie przyjdzie, mamy spokój telewizorek, browarek, jakiś filmik, dzwonimy do jakiś fajnych lasek troche sie pośmiać, ogólnie to lubie palić mocno, jak mam gieta to odrazu kręce z całego :happy: a potem to już wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...

My zawsze robimy tak:

Przychodzimy do kumpla (zazwyczaj o 20), jeden idzie po 2 taborety z kuchni, jeden do siedzenia a drugi na wiadro :D Potem ktoś idzie po 2 szklanki wody (chyba że mamy ze sklepu picie) nastepnie ktoś idzie na DJ czyli przed komputer

(najczesciej ja bo puszczam najlepsza muzyke :D) :lol:

I sie zaczyna ogien i idzie wiadero za wiaderem :D

potem wszyscy udupceni smiejemy sie w niebogłosy :D :zbakany: :zbakany: :zbakany:

JARAJ EKIPAAA!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
w pociągu, ogólnie podczas podróży w obcych miejscach

polecam jaranie w pociągu na korytarzu podczas podróży nocnej ,niezapomniane wrażenia ;) i w obcych miejscach ,na wakacjach ,jest wtedy takie mego odprężenie i przeczucie że zaraz zdarzy się coś nowego ,niespodziewanego :]

ehh ,wakacje :cry:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+