Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Arytmia serca i palenie trawki?


BuchTrawki

Recommended Posts

Witam serdecznie. Zacznę może od tego, że w moim życiu nie paliłem dużo razy trawkę, może zaledwie jakieś 2 razy. Pisze ten temat z myślą, że dowiem się od was czegoś więcej. Otóż, Nie wiem czy to moja już jakaś fobia czy coś, ale wydaje mi się że mogę mieć arytmie serca, czemu? Ponieważ wydaje mi się że serce bije mi szybciej niż normalnie, a znacznie bije szybciej gdy np. Jestem pod wpływem alkoholu, jak byłem spalony to nawet uwagi do tego nie przywiązałem jak moje serce wtedy chodzi. Planuje udać się do mojego lekarza i zrobić odpowiednie badania - jeśli wyjdzie że mam arytmie serca to jak na to wpływa palenie ziółka? Powiecie mi coś więcej o tym jak i o moim problemie który mnie dotyka jak jestem pod wpływem alkoholu, lub jak w cale nic takiego fizycznego nie zrobię a serce już nawala jak cholerka? Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj

 

W pierwszej godzinie po wypaleniu trawki pojawia się naturalne przyspieszenie rytmu serca.

Jest to normalne zjawisko, gdyż układ nerwowy podczas palenia jest pobudzany, w tym emocje i odczucia na co dzień nie wyczuwalne.

 

Wyobraź sobie, iż na fazie da radę wyczuć nie realne rzeczy. Rzeczy których na co dzień nie skupia się Twój umysł.

 

Podczas upalenia pojawia się właśnie takie uczucie, jak szybszy rytm bicia serca, uczucie obiegu krwi,itp.

Jeżeli masz tętno pomiędzy  60-100 uderzeń na minutę jest ok, po wypaleniu może ono wzrosnąć kilkadziesiąt uderzeń szybciej - tak jak po kawie, a następnie słabnie.

 

Jeżeli masz wątpliwości do stanu zdrowia - sprawdź a sumienie będzie lżejsze, czasem trzeba iść sprawdzić i przekonać się że nic nam nie jest i czasem bywa to tylko paranoja.

 

Po kawie tętno wzrasta mocniej niż po konopi. Być może to tylko zwykłe obawy początkującego palacza, każdy tak miał.

 

Jeżeli nadużywasz alkoholu, to alkohol może być przyczyną takich zachowań również, i skoro pijesz go

więcej niż paliłeś, to bądź świadom że alkohol szkodzi, każdemu narządowi - a w przeciwieństwie konopie regenerują te narządy.

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

arytmia to nieregularne bicie serca, ty raczej piszesz o przyspieszonej akcji serca. ktora amba juz opisala. serce ciagle zmienia tempo dostosowane do potrzeb ciala. jak sie spizgasz to zwracasz uwage na taki szczegol jak rytm bicia serca. wiec normalne ze schizujesz bo jestes na haju. masz male doswiadczenie z tematem wiec sie boisz. a jak sie wstawisz najpierw alkiem to sie odchamowujesz i nie ma problemu. hehe wiec moize warto najpierw poznac swoje ciialo a potem eksperymentowac albo chociaz nie wymyslac sobie chorob problemow heh latwo sie gada.jol

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...

 

Siemka.

Mam od kilku lat migotanie przedsionków (to pewien rodzaj arytmii) i najgorzej odczuwałem tą arytmię gdy na początku przestałem palić zioło ze strachu. Migotanie z palonym zielskiem daje lżejsze objawy (więcej siły, mniejsze uczucie kołatania, lepsze samopoczucie psychiczne). Jednak rodzajów arytmii jest sporo i nie wiem jaką Ty kolego masz, więc najpierw polecam skonsultować się z lekarzem (jasno i wyraźnie powiedzieć o co chodzi i że chcesz palić zielsko dalej) a potem podjąć decyzję.

 

Edit: Arytmia może się również objawiać tylko jako właśnie przyśpieszone bicie serca więc nie lekceważyć tego objawu proszę...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+