Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak dobrze palić.


dewey

Recommended Posts

Mielenie topów jest nawet wskazane, nie tracimy na tym mocy a zmielony sort znacznie łatwiej się wypala. Ubijając całego bobka nie masz pewności czy nie spali się tylko z wierzchu a środek zostanie niewypalony. Do mielenia jest mnóstwo grinderów/młynków/kraszerów dostępnych w sieci, od tańszych plastikowych po trwalsze metalowe - polecam zapłacić trochę więcej i kupić metalowy bo plastik jak plastik lubi się połamać. Co do filtracji dymu przez wodę - moim zdaniem mocy nie odbiera, a dym przefiltrowany przez wodę jest czystszy i łagodniejszy dla naszych płuc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie wyciąłem sobie kółeczko z domowego sitka :) Ładnie weszło, powinno się spisać na tą chwilę :) Mam jeszcze w razie czego takie fajne nakładki (lejki z cienkim otworem) do wyrabiania bitej smietany, wchodzą ideanie w cybuch :) Na razie wykorzystam sitko. Dodatkowo kupiłem długą zapalniczkę kuchenną.

 

Co do sprzęgła, to właśnie oglądam moje bongo i nie widzę takowego. Jest za to otwór z boku, który pewnie trzeba zatkać palcem i po zebraniu się dymu puśić i wciągnąć powietrze?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No to chyba zadam ostatnie pytania :) Czy w trakcie podpalania (trzmając sprzegło) wdychać lekko powietrze przez ustnik? Zasysać? Czy tylko i wyłącznie dopiero po puszczeniu sprzęgła? 

 

I drugie :) Jeśli zostanie trochę dymu w bongu, to wystarczy zatkać sprzęgło? Nie wyleci przez rurę?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+