Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Skutki długotrwałego palenia trawki


sandman118

Recommended Posts

Mnie zastanawia, czy MJ pomaga w logicznym myśleniu, tzn. na na sprawdzianach wiedzy, maturze, tesatach

Kiedy czytałęm temat, gdzie chwliło się kilkadziesiąt osó jakie ma wyksztalcenie, to czytałem ,że co nie który zdawał marutę po buszku.

ktoś ma jakieś doświadczenia? poamag sie to skupić?

Albo na maturze ustnej?

moja dziewczyna spróbowała zioła (po raz pierwszy) i totalnie spalona wpadła do klasy na sprawdzian, kompletnie nie przygotowana dostała 4+ a nie pamięta jakim cudem pisała, ale ona sama to napisała XD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zasadnicze parę pytań, ile i jak często palicie? Ile to trwa lat? Czym zajmujecie się na co dzień?

 

Palę w sumie 6,5 roku. Długo paliłem tylko w weekendy, częściej zacząłem palić ok. 3 lata temu, paliłem z różną częstotliwością, od 2-6razy/tydzień, ale przeważnie 3 razy w tygodniu, czasami zdarzyła mi się przerwa 1-2 tygodniowa. Dopiero od roku odczuwam negatywne skutki inne niż zwyczajna zamuła na drugi dzień po mocniejszym paleniu. Amotywacja, problemy z koncentracją, a co za tym idzie problemy z nauką czegoś, zapamiętywaniem. I jeszcze jedno - utrata magi, zamiast po joincie porządnie pośmiać się, wyluzować i w ogóle, to łapię zamuły, zioło mnie specjalnie nie klepie, a jeśli już to tylko powodując narastającą senność.

Niedawno zrobiłem sobie przerwę, po 10 dniach zacząłem czuć poprawę, kolejne dni mijają i z każdym dniem jest coraz lepiej. Kiedyś też wydawało mi się, że zioło nic złego nie robi. A gó**o prawda! Oczywiście nie wyniszcza jak twarde dragi czy alkohol, ale jak zresztą każda używka, nie powinno stawać się codziennością. 

 

Pytam o zajęcie na co dzień - pracę itp., bo z ogarnięciem prac fizycznych nie mam problemu, nawet jeśli jestem zamulony po paleniu to w ciągu dnia wykonam tą pracę, którą miałem zaplanowaną do zrobienia. W moim przypadku niestety pracuje umysłowo, wiec mam problem z wyrobieniem się czasowo z wykonaniem czegoś, z nauczeniem się nowych rzeczy i ich poznaniem. Po prostu czuję, że po paleniu w jakimś stopniu te funkcje są u mnie osłabione. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 5 tygodni później...

Ja pale codziennie na lepszy sen od dluzszego czasu - przynajmniej dwa lata - a wczesniej palilem kilkanascie razy w miechu.

Wykonuje prace biurowa, obsluga klienta, zamowienia, logistyka, fakturki itp.

Nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych jezeli chodzi o ogarnianiem takich rzeczy. Ze wstawaniem tez raczej problemow nie mam..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+